Майже щотижня у кабінеті міського голови Віталія Войцехівського збираються представники силових структур міста, переслідуючи єдину мету: на законних підставах змусити неплатників податків систематично, а не час від часу, вносити орендну плату за користування земельними ділянками громади. Щоразу список боржників стає коротшим, що не може не радувати. Адже це значить, що міська казна збільшилася на сотню тисяч гривень. Звичайно, для міста в цілому це незначна сума. Проте допоможе закрити якусь дірку у видатковій частині і трохи зменшити 10-мільйонний борг несумлінних підприємців перед громадою.

Обговорення проходило, зважаючи на різні правові відносини: заборгованість по договору оренди, використання земельної ділянки без належного оформлення документів, новий відсоток сплати за користування наділом, який стартував як ділянка під забудову, а нині задіяний під комерційне використання.

За пропозицією Ігоря Весніна, зі списку видалені прізвища приватних підприємців, які налагодили співпрацю з органами самоврядування: поновили договори оренди і почали частинами ліквідовувати заборгованість або ж взяли дозволи на розробку детального плану території тощо.

Тривогу присутніх викликала ситуація невизначеності на Золотоніському підприємстві ЗЗБВ, де після смерті власника дружина не поспішає оформлювати документи на спадщину.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).