В рамках правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», з метою запобігання порушення прав громадян, гарантованих Конституцією України та законами у різних сферах життя, фахівцями Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з працівниками Головного територіального управління юстиції у Черкаській області 30 березня 2018 року проведено консультування громадян на базі Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області.

В організації та проведенні зазначеного заходу взяли участь: заступник начальника відділу правової організації та консультацій Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Круть В.В. начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб»єктами надання безоплатної первинної правової допомоги цього ж центру – Жалобна Т.М., начальник Золотоніського міськрайонного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Черкаській області – Марченко Ю.О., заступник начальника Золотоніського МРВ ДВС Головного територіального управління юстиції у Черкаській області – Гончаренко Ю.І., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаській області ‒ Чабан С.О., головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаській області ‒ Ковдій І.І., провідний спеціаліст сектору взаємодії з державними реєстраторами та підвищення кваліфікації суб»єктів державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області – Синьогуб І.А. та приватний нотаріус Золотоніського районного нотаріального округу – Кравченок С.В.

В рамках консультування, восьми громадянам були надані роз’яснення стосовно: особливостей відмови від права на спадщину, оформлення повторного свідоцтва про народження дитини, оформлення договору дарування, зняття з реєстрації тощо.

Поряд з цим, мешканців села було проінформовано про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». З метою здійснення інформаційного супроводу, серед присутніх були поширені буклети наступної тематики: «Не отримуєш аліменти?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не знаєш як оформити субсидію?» та «Не знаєш як оформити договір оренди землі?».