Лише один день у році для них розпочинається з вітань

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери – ті, хто для багатьох людей похилого віку став руками і ногами, хто опікується нарахуванням субсидій, пільг і соціальних допомог, дбає про фінансову захищеність.

Як повідомляє видання Золотоноша.City, напередодні свята, 4 листопада, у трудові колективи управління праці та соціального захисту населення та центр надання соціальних послуг завітали секретар міської ради Наталія Сьомак та заступник міського голови Олександр Флоренко.

— Йде війна і нам усім не до помпезних святкувань, але ми хочемо подякувати кожній з вас особисто за ту щоденну невтомну працю, за ту турботу і опіку стареньких, за додаткове навантаження з оформленням допомог для переселенців – за все, що вам доводиться робити навіть благодійно, – сказала Наталія Сьомак. – Ви надійно тримаєте тил, щоб після перемоги наші захисники повернулися в затишні оселі, щоб вони не переймалися за своїх рідних.

— Ваш труд неоціненний, ви – справжні бійці, які ніколи не підведуть, – додав Олександр Флоренко. – Втішно чути від громади позитивні відгуки про наших працівників соціальної сфери. Здоров’я вам, наснаги і терпіння.

Посадовці нагородили грамотами спеціалістів – управління праці та соцзахисту населення: Оксану Лолу, Валентину Сергієць, Ольгу Ященко, Аліну Вовк; центру надання соціальних послуг – Віталія Янчого, Валентину Будюк, Людмилу Старікову, Вікторію Савельєву.

Саме цього дня усі винуватиці свята мали святковий вигляд. Особливо незвично і гарно красувалися працівниці Центру на Благовіщенській. Вони були святково вбрані, підфарбовані і посміхалися – важко було й впізнати у них тих, нав’ючених пакетами і торбинками, хто завше заклопотано спішить містом на велосипеді за будь-якої погоди.

У день свого свята соцпрацівниця Людмила Єрмакова з досвітку привітала колег на своїй сторінці у соцмережі, директорку Людмилу Неліну, а ще – подякувала операторам відділення зв’язку, котрі обслуговують їх без черги, бо комунальні послуги платять за 10-15 своїх бабусь, продавчинь з продуктових магазинів, які терпляче допомагають отоварити усі списки-замовлення.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).