Днями працівники служби у справах дітей, молоді та спорту виконавчого комітету Золотоніської міської ради спільно з поліцейським офіцером громади Романом Авраменком відвідали сім’ї у селі Благодатне, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З метою запобігання випадків загрози життю та здоров’ю дітей, профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведено обстеження умов проживання у 4 сім’ях,  в яких виховується 13 неповнолітніх дітей. З батьками провели профілактичні бесіди щодо виконання батьківських обов’язків, створення задовільних умов проживання та посилення контролю за навчанням дітей. Також попередили, що за невиконання або неналежне виконання батьківських обов’язків щодо виховання дітей вони можуть бути притягнені до адміністративної та кримінальної відповідальності.

За результатами відвідування складено відповідні акти обстеження житлово-побутових умов проживання дітей та надано повідомлення батькам щодо відвідування служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Золотоніської міської ради для профілактичної роботи.

Цього тижня не оминули увагою дітей військовослужбовців, які загинули, сміливо захищаючи Україну. Неймовірні світильники, які виготовила майстриня Катерина Денисенко, подарували маленьким українцям, аби наділити їх тільки приємними емоціями та весняним настроєм.

Працюватимемо й надалі над тим, щоб всі дітки громади мали гідний соціальний захист!

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).