Золотоніські енергетичні мережі: доповіли, що загалом ситуація складна, але контрольована. Деякі підприємства працюють у нічні зміни, задля економії електроенергії.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни графіків аварійних відключень.

ПрАТ «Янтарь»:  керівник доповів, що проводяться роботи з аварійного  ремонту покрівель багатоповерхівок у зв’язку із погіршенням погодних умов. Також додали, що до зимової пори повністю облаштовані.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

КП «Міський водоканал»: доповіли про ліквідацію двох масштабних поривів у Золотоноші та зазначили, що було заключено 73 договори на водопостачання та водовідведення в с. Благодатне з фізичними особами та 8 договорів із юридичними особами.

Завдання: до кінця поточного місяця завершити ремонтні роботи на двох свердловинах домантівського водозабору.

ТОВ «380В»: повідомили, що вже очікують доставки генераторів у ближчому часі.

Завдання: надати звіт про виконані заявки.

Дорожні служби: доповіли про доставку піщано – сольової суміші на найбільш складні ділянки автошляхів та постійний моніторинг стану доріг у зв’язку з погіршенням погодних умов. Станом на 13 грудня до залучення на вулицях та тротуарах громади вже підготовлено 8 одиниць спеціальної техніки.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про стабільну роботу підприємства та цілковиту підготовленість до зимової пори. Також повідомила, що проводяться роботи з кронування зелених насаджень вражених омелою по вул. Садовий проїзд.

Завдання: вирішити проблему вивезення чи подріблення обрізних гілок у с. Кропивне та забезпечити родини військовослужбовців громади дровами.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).