Вечір 13 січня, напередодні Старого Нового року, називають Щедрий вечір або свято Маланки. Здавна ряджена молодь ходила по домівках, співала щедрівки, за що господарі їх щедро віддячували: пригощали різними смаколиками. Загалом це свято носило за собою якийсь магічний та дивовижний сенс.

Сьогодні до Золотоніської міської ради за щорічною традицією завітали щедрівники-вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, колектив Золотоніського міського будинку культури, наймолодші вітальники – вихованці ДНЗ «Ялинка» і аматорський колектив Будинку культури села Коробівка.  Цьогоріч артисти виконали особливі щедрівки, які віщували мир і перемогу Україні та вдячність нашим Героям.  Виконавці наділили присутніх справжньою атмосферою українського Щедрого вечора та заворожили своїм неймовірним співом.

Міська влада подякувала колективам за  їхню творчість, щирі вітання та створений чудовий настрій, побажала всім добра, злагоди, миру та перемоги над ворожим злом! За такі гарні вітання та щедрування керівництво вручило віншувальникам солодкі подарунки.

Наша команда сердечно вдячна талановитим артистам та їх наставникам за те, що у такий нелегкий для всіх час вони намагаються підтримувати моральний дух та надавати можливість молоді розвиватися.

  

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).