Після сходження снігів у місті все частіше бачимо працівників КП “Міський водоканал”. Вони постачають воду в оселі містян, підтримують благоустрій вулиць, висаджують квітки , вивозять побутові відходи та рослинні рештки…цей список можна продовжувати, такі собі “універсальні солдати” Золотоноші. Як проходить робочий день водоканалівців поцікавилася у директора підприємства Сергія Кузнєцова. На що він люб’язно запропонував провести пару годин разом із працівниками КП “Міський водоканал”.

Вирушаємо оглядати роботу на кладовищах, адже скоро поминальні дні і містяни масово підуть на цвинтарі, щоб вшанувати пам’ять рідних. Поки рухаємося на Нове кладовище мобільний директора водоканалу не замовкає. Як пояснює після телефонних розмов, доповідають, що роботи на усіх цвинтарах міста виконані, залишилося лише одне. Аванти та портальні сміттєвози переведено на двозмінний режим роботи. “Сьогодні працюватимемо до сутінків, завтра теж вийдемо на повний робочий день”, – резюмує Сергій Кузнєцов.

Під’їжджаємо на  кладовище, а там дійсно кипить робота. Від колишніх смітників на початку цвинтаря залишилися тільки сліди від Аванту, який все чистенько прибрав. На іншому кінці кладовища – розкидані штучні квіти, пакети, побутове сміття… Бригада, яка працює тут доповідає, що до завтра всього цього не буде, працюватимуть допоки не завершать.

Дорогою з кладовища директор КП “Міський водоканал” пару разів зупиняється, щоб поспілкуватися з містянами, які до своїх обість знову винесли гілки. “Шановні, ми ж учора тут все вивезли, навіщо ви знову накопичуєте сміття”. Жінка ховається, а Сергій Володимирович, телефонує бригаді благоустрою, аби забрали і ці гілки дорогою з цвинтаря. Їдучи, заспокоює сам себе “Мине час і люди звикнуть, що за собою треба прибрати, хоч  і 12 гривень за вивезення ТПВ ти віддаєш підприємству “

Вулиця 23 вересня – чистота порядок. “Нас просили встановити тут додатковий контейнер, ми так і зробили, тепер чисто”- додає Сергій Володимирович. Вісім додаткових контейнерів на портальний сміттєвоз водоканалівці теж замовили, мають прийти за пару тижнів. А от на Баха 90 ситуація не покращується. Шість сміттєвих баків та контейнер…а за декілька метрів від нього – купа гілля, не донесли.

Переглянути чи вивезені баки на цвинтарі, що по вулиці Колгоспній теж заїхали. Обидва баки розташовані по дві сторони від кладовища, як і прохали люди, під час зустрічей з міським головою на цьому кварталі. Завбачивши директора водоканалу, незнайома жінка щиро дякує йому за виконану обіцянку, а він – їй, за те, що прибирає траву, яку хтось лишив біля контейнера.

Спиняємося у центральній частині міста, бригада працює біля напірного колектору, засипають. Коли ж зникнуть дві ями, що ведуть до колектора самоплинного? – цікавимося ми. “Маємо надію, що з наступного тижня, якщо не завадить погода, почнуться і тут роботи”, – резюмує посадовець.

Прямуючи на вулицю Щорса бачимо машини, що активно вивозять сміття. Сергій Кузнєцов зазначає, що на ряді вулиць сміття вивозять декілька разів на день, так набагато продуктивніше. На Щорса працюють декілька бригад. Одні – прибирають гілля, яке нанесли “вдячні” містяни під баки, інші, у будинку неподалік, віднайшли місце самовільного підключення громадянки К до водопостачання. За це жінці загрожує штраф.

Неприємну та відверто не європейську ситуацію побачили і на хуторі Згарь. Мешканці домовідведення, що поблизу дороги, накопичили усі гілки на вулиці, викинувши їх ледь не на проїжджу частину.

Так теж буває, до порядку та Європи маємо привчити кожен себе. Дорогою, Сергій Кузнєцов відправляє машину до небайдужої мешканки міста Наталі Бонь. Пані вирішила подарувати золотоніським квітникаркам чимало квітів, які нещодавно росли на її подвір’ї, а тепер прикрашатимуть Золотоношу.

Спілкуючись з директором КП “Міський водоканал” неподалік білого містка, ми побачили пару білих лебедів. Як відомо, вони прилітають у затишні, спокійні та з особливою атмосферою місця. Хочеться вірити, що Золотоноша залишиться містом, де хочеться жити, радіти життю та насолоджуватися спілкуванням з щирими, добрими і відвертими містянами.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).