ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 12.03. 2020 № 80
м. Золотоноша

Про запобігання поширенню на території
міста Золотоноша коронавірусу COVID-19

Відповідно до протоколу засідання комісії ТЕБ ТНС виконавчого комітету Золотоніської міської ради від 12.03.2020 № 3, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, керуючись ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, –

виконком міської ради вирішив: 

1. Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 року у місті Золотоноша карантин, заборонивши:

1.1. Відвідування закладів освіти її здобувачами.
1.2. Проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 60 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

2. На час дії карантину запровадити на території міста Золотоноша такі заходи:

2.1. Скасувати проведення особистих прийомів громадян посадовими особами виконавчого комітету Золотоніської міської ради з урахуванням строку карантину.
2.2. Обмежити відвідування адміністративних будівель.
2.3. Утриматись від проведення щотижневих нарад, засідань дорадчих, консультативних органів, утворених при виконавчому комітеті міської ради, семінарів, конференцій та інших заходів. Допускається проведення заходів (засідань, нарад, комісій, тощо), які прямо передбачені законом, із залученням мінімально можливої кількості осіб.
2.4. Засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради проводити із забезпеченням можливості присутності на них представників засобів масової інформації. Особи, які не запрошені і бажають взяти участь у засіданні, можуть бути присутні лише під час розгляду питання, що їх стосується, при цьому загальна кількість осіб, присутніх в приміщенні, не має перевищувати 30 осіб. Якщо на засіданні розглядається питання, що стосується великої кількості осіб, такі особи направляють для участі в засіданні делеговану особу.
2.5. Рекомендувати громадянам оформляти звернення письмово та направляти поштою, залишати у скриньці для скарг і пропозицій або направляти електронною поштою (відповідне оголошення розмістити при вході в будівлю, на веб-порталі міської ради).

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів виконавчого комітету:

3.1. Забезпечити виконання та контроль за дотриманням вимог даного рішення, протоколу засідання комісії ТЕБ ТНС № 3 від 12.03.2020 та своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідеміологічних заходів.
3.2. Надавати роз’яснення працівникам про можливість отримання відпусток згідно із Законом України „Про відпустки”, переведення на неповний робочий час згідно з ст. 56 КЗпПУ.
3.3. Надавати перевагу здійснення електронного документообігу, а спілкування – телефонним або електронним способами.
3.4. Відмовитись від участі в заходах, а також від закордонних відряджень, які не є обов’язковими до участі.
3.5. Рекомендувати особам, які перебувають за кордоном, та повернуться у період дії карантину, перебувати вдома протягом 2 тижнів (відпустка – самоізоляція).
3.6. Проводити роз’яснювальну роботу серед працівників щодо обов’язкового звернення до лікувальних закладів з ознаками гострого респіраторно-вірусного захворювання, не приховування інформації про перебування за кордоном.
3.7. Забезпечити недопущення до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання.
3.8. Дозволити працівникам відмовляти у прийомі громадянам, які мають явні ознаки ГРВІ (почервоніння очей, носу, лихоманки, нежитю, кашлю та ін.).
3.9. Здійснювати організацію робочих місць працівників таким чином, щоб забезпечити відстань між працівниками та громадянами більше 1 метра.
3.10. Дотримуватись рекомендації МОЗ щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 на підприємствах та в установах щодо організації посиленого дезінфекційного режиму, зокрема шляхом забезпечення наявності одноразових серветок та/або серветок зі спиртвмісним антисептиком в місцях спільного користування, для самостійного витирання поверхонь працівниками перед використанням або кількістю антисептичних засобів, диспенсерами, дозаторами для дотримання заходів гігієни рук, здійснити закупівлю цих засобів.
3.11. Здійснювати провітрювання приміщень кожні 2-3 години.

4. Балансоутримувачам приміщень (будівель, споруд) невідкладно:

4.1.Організувати посилений дезінфекційний режим шляхом здійснення вологого прибирання приміщень (зокрема ручок дверей та перил у приміщенні) з дезінфекційними засобами двічі на день.
4.2.Забезпечити наявність засобів особистої гігієни у вбиральнях (наявність проточної води, рідкого мила, паперових рушників).
4.3.Здійснювати провітрювання приміщень кожні 2-3 години.
4.4.Розмістити у вбиральнях інструкції щодо правильного миття рук.

5. Рекомендувати виконавчому комітету Золотоніської міської ради врегулювати питання щодо присутності на її засіданнях запрошених, але при цьому забезпечити гласність та відкритість її роботи.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Масла О.М. та відділ з питань надзвичайних ситуацій (Луща О.О.).

Перший заступник міського голови                                         О.М. Масло

80. Про запобігання поширенню на території міста Золотоноша коронавірусу COVID-19

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).