Адреса: вул. Садовий проїзд, 9
Контактний телефон: 5-32-67
E-mail: slastion@ukr.net

Керівник –
Проценко Лариса Леонідівна

 • Структура
 • Графік роботи
 • Діяльність
 • Документи
 • Директор – Проценко Лариса Леонідівна
  Контактний телефон: 5-32-70, факс 5-32-67

  Бухгалтер – Баранник Оксана Іванівна (5-32-67)

  Звернутись онлайн:

  Отримані звернення від громадян:


  Тема: Поліграфічні послуги

  Автор: alice851
  Повідомлення: Доброго дня. Хотіла вас запитати, чи можна у вас замовити декілька невеличких книжечок з релігійним змістом. Хотілося б щоб це були невеличкі за розміром приблизно 15×21 з’ єднані пластиковою або залізною пружинкою і з картонною обкладинкою.

  Доброго дня! Так, подібні поліграфічні вироби ми виготовляємо. Радимо звернутись за телефоном 5-32-67, або завітати до нас за адресою Садовий Проїзд, 9

 • Понеділок-четвер – 8:00-17:00
  П’ятниця – 8:00-16:00
  Обідня перерва – 12:00-13:00

 • Золотоніська друкарня, яка розташована у центрі міста, розпочала свою роботу у 1946 році. Нині це поліграфічне підприємство, яке забезпечує стабільний ріст виробництва, його прибутковість, соціальний захист своїх працівників відповідно до діючого законодавства. Усього на підприємстві працює 11 людей.

  Серед основних напрямків діяльності – виготовлення поліграфічної продукції (бланкової, етикеточної, книжково-журнальної та ін.) і надання послуг, торговельно-посередницька діяльність, торгівля промисловими товарами. Підприємство надає послуги комп’ютерного набору, копіювання, ламінування, палітурні роботи, а також здійснює торгівлю канцелярськими та промисловими товарами та інше. Географія ринку збуту – місто Золотоноша, Золотоніський, Драбівський і Чорнобаївський райони.

  У своїй роботі підприємство використовує технологію високого, плоского друку і різографний друк.

  Підприємство постійно працює над зменшенням матеріальних затрат та зниженням собівартості продукції, розширенням асортименту і поліпшенням якості поліграфічної продукції та послуг за рахунок впровадження нових технологій, сучасної техніки, модернізації наявного обладнання.

 • Звіт про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік