Нещодавно Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги за кошти закладу поповнився новим обладнанням та виробами медичного призначення для амбулаторій.

“Незважаючи на усі складнощі та виклики з якими стикнулась наша країна, ми й надалі прагнемо, щоб рівень медичної допомоги, яку надає наш заклад зростав, а спектр послуг розширювався.

Надію дарує те, що все більше наших постачальників повертаються на свої робочі місця і ми знову можемо покращувати нашу майнову базу. І хоча через війну, нам довелось відмовитись від більшості своїх планів на 2022ий рік, ми все одно прагнемо зробити наш заклад краще.

Зокрема, нещодавно ми закупили для наших лікарів:

* Мобільний електрокардіограф;

* Електроди до кардіографа (на заміну старим);

* Тонометри, пульсоксиметри;

* Дитячі пульсоксиметри;

* Неврологічні молоточки;

Постійно вивчаємо потреби лікарів і в рамках наявних коштів, намагаємось забезпечити їх усім необхідним.

Дуже гостро стоїть проблема комп’ютерної техніки, яка в силу віку часто виходить з ладу.

В планах маємо придбання смартфонів та під’єднання номерів телефонів до соц. мереж, покращення навігації в 3ій та 4ій амбулаторіях, розширення спектру послуг паліативного напрямку і т.д.

Наш заклад щиро вірить у наші зброїні сили і в нашу країну. Ми мали дуже великі надії на 2022ий рік і сподіваємось, що вони справдяться.

Держава має дві найбільші цінності – це життя та здоров’я її громадян. Якщо перше – в руках наших захисників, то підтримувати здорову українську націю – наш священний обов’язок.

Ми неодмінно переможемо і все буде Україна 💙💛

Ваш колектив Центру ПМСД.”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).