12 лютого відбувся фінал першості з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Золотоніщини, присвяченої пам’яті воїнів, які брали участь у військових діях в Афганістані. У фінальній частині змагань взяли участь команди з сіл Піщане, Благодатне, Гельмязів та збірна ДЮСШ.

Ігри проходили по круговій системі. Команди були надзвичайно сильні і боротьба розгорнулася уже з перших хвилин. Згідно жеребкування у першій грі зустрілися фаворити змагань Гельмязів та Піщане. Гра проходила в дуже емоційній обстановці, перемогу з рахунком 2:0 виборола команда Гельмязів. У другому поєдинку зустрілися команди ДЮШС та Благодатнее. Гра закінчилась 2:1 на користь ДЮШС. Команда села Піщане перемогла Благодатне 2:0, Гельмязів переміг ДЮШС 2:0. Напружено боротьба була за ІІІ місце між спортсменами з Піщаного та ДЮШС. У нелегкій напруженій грі перемогла команда ДЮШС, яка зайняла ІІ місце. Переможцем цьогорічної першісті стала команда з села Гельмязів.

При підведенні підсумків перед учасниками змагань виступив голова міськрайонної спілки ветеранів війни в Афганістані Віталій Кучерявий. На змагання завітав перший заступник міського голови Олег Масло. Разом з Віталієм Кучерявим та заступником голови спілки ветеранів війни в Афганістані Ніною Хоменко вони нагородили переможців та призерів змагань кубками, грамотами, подарунками та грошовими винагородами.

Організатори змагань дякують суддям Володимиру Тараненку та Сергію Литвиненку за об’єктивне суддівство, секретарю змагань Наталії Комиш за надання допомоги в організаційних питаннях та дирекції ЗОШ № 3 за надане приміщення та належні умови для проведення змагань.