Центр – місто Золотоноша
Адреса Золотоніської міської ради: 19700, місто Золотоноша,  вулиця Садовий проїзд, 8.
Телефон: /04737/ 5-50-13
Факс:
/04737/ 5-50-13
Електронна пошта: rada@zolo.ck.ua
 • Схематична карта міста

 • Символіка

  Герб міста

  герб Золотоноші

 • Загальні відомості про місто

  Рік утворення міста: 1576 рік
  Статус міста: 1781 рік
  Статус міста обласного підпорядкування: листопад 1992 року
  Площа: 21.7 кв.км. (із селами Згарі, Гришківка, Ярки, які підпорядковані міській раді – 44,6 кв.км)
  Відстань від міста Золотоноша до міста Черкаси:

  • автошляхом – 35 км.
  • залізницею – 30 км.

  від міста Золотоноша до міста Київ:

  • автошляхом – 145 км
 • Географічні дані

  Місто розташоване на річці Золотоноші, притоці річки Дніпро, за 35 км від обласного центру – міста Черкаси, на перехресті автомагістралей Київ-Кременчук і Київ-Черкаси та на залізничній лінії Бахмач-Одеса.

  Територією міста протікає 2 річки.

  Найбільша річка – Золотоношка (88 км).

 • Кордони

  Межує з усіх боків із Золотоніським районом.

  Місто розташоване на автомагістралі Київ-Кременчуг та залізничній лінії Бахмач-Одеса.

 • Адміністративно-територіальні одиниці

  Міст – 1
  Селищ міського типу – 0
  Сіл – 1
  Селищ – 2

  Чисельність населення на 01.01.2017 29.3 тис.чол.
  у тому числі:
  сільське 1.0 тис.осіб
  міське 28.3 тис.осіб
 • Коротка історична довідка

  Золотоноша виникла, вірогідно в другій половині чверті ХVI ст. Перша згадка про місто під назвою „Глинщина”, або „Золотна”, як приватне володіння князів Глинських, зустрічається 1576 року в духівниці князя Богдана Корецького. В першій половині XVII ст. Золотоноша – приватне володіння князів Довмонтів, в 40–их роках – князя Яреми Вишневецького.

  Місто мало зручне географічне положення, вигідне оборонне розташування на річковому острові та давньому торговельному шляху – царгородській дорозі. В документах 1616 року Золотоноша згадується як місто, обнесене оборонним валом, а на карті французького інженера Гійома де Боплана місто позначене як фортеця. Тут щотижня проходили торги, а щороку влаштовувалися ярмарки.

  На сьогодні Золотоноша – найбільше місто черкаського лівобережжя та важливий промисловий центр області, воно знаходиться за 35 кілометрів від обласного центру на перехресті автомагістралей Київ – Кременчук і Київ – Черкаси.

  Нині у Золотоноші розміщені і працюють ВАТ „Золотоніський машинобудівний завод імені Лепсе” – лідер черкаського машинобудування. На всю Україну відомі Золотоніський лікеро-горілчаний завод (торгова марка „Златогор”), споруджений у 1896 році та ЗАТ „Золотоніський маслоробний”. ВАТ „Парфюмерно-косметична фабрика” свого часу була єдиним в СРСР підприємством, яке виробляло розроблену за власною рецептурою і технологією ефірну олію з кропу та хвої сосни і забезпечувало нею всю країну.

  У Золотоноші набуло розвитку також поліграфічне і меблеве виробництво. Великим попитом користується продукція колективного підприємства „Золотоніська швейна фабрика”, ВАТ „Золотоношам’ясо”, Золотоніського ВАТ „Продтовари”, та МП „Сільвер Фуд”. Через місто пролягає залізнична колія Москва – Одеса. Завжди багатолюдною є місцева автостанція, звідки можна без проблем доїхати до Києва, Дніпропетровська, Черкас, Полтави.

  Золотоноша здавна була помітним культурним центром. Користувався популярністю організований у 1897 році приватний театр Маринича-Яковенка. Його приміщення було збудовано у 1910 році (зараз це районний будинок культури і охороняється, як пам’ятка архітектури місцевого значення). На його сцені в різні часи виступали хорова капела Миколи Лисенка, актори Марія Заньковецька, Петро Саксаганський, Борис Романицький та інші вітчизняні зірки. Тут розпочала свій творчий шлях народна артистка України Наталія Ужвій.

  Інтерес до народної творчості у 50-х роках XVIII століття привів у Золотоношу видатного поета і філософа Григорія Сковороду. Протягом двох місяців 1845 року, збираючи перлини фольклору, жив тут Тарас Шевченко, якому у міському парку встановлений пам’ятник. У місті у різні часи бували і жили письменники – Іван Котляревський (розпочав тут роботу над знаменитою „Енеїдою”), Микола Гоголь, Марко Вовчок, Іван Ле та інші У Золотоноші народився поет Костянтин Думитрашко (літературний псевдонім О. Д. Копитька), пісня на вірші якого „Чорнії брови, карії очі” стала народною, та сатирик Юхим Ґедзь (О.В.Савицький).

  Культурно-освітнє життя міста знаходилося під значним впливом його численних релігійних закладів. Про це свідчить і герб Золотоноші, затверджений в 1782 році, де на пурпуровому полі (символ багатства, достатку, щедрості) зображено великий золотий чотирикутний хрест у сяйві, який символізує зосередження культових споруд. У місті та на околиці розташовувалися два (Благовіщенський та Красногірський) монастирі та чотири церкви. Вся освітня мережа у Золотоноші у кінці XVIII та на початку XIX століття складалася саме із шкіл при Микільській церкві та Благовіщенському монастирі. Там свого часу здобував початкову освіту Михайло Максимович, пізніше видатний вчений і перший ректор Київського університету, та п’ять його дядьків, зокрема, відомий вчений-китаїст Євген Тимківський.

  Сучасну освітню мережу у місті представляють Золотоніський державний технікум ветеринарної медицини (у 1998 році відзначив своє 100-річчя), Золотоніський професійний ліцей, міська гімназія, 5 загальноосвітніх шкіл, спеціальна та санаторна школи-інтернати. На території останньої було закладено у 1962 році дендропарк площею 9 гектарів, де росте двадцятип’ятитисячна колекція дерев і кущів. Парк оберігається, як пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення і є базою практичних занять учнів.

  У місті функціонують також технічна, музична та спортивна школи, 7 дошкільних закладів, 3 будинки культури, краєзнавчий музей, культурно-молодіжний центр. Будинок дитячої творчості розміщується у будівлі архітектурної пам’ятки місцевого значення, яка була чоловічою гімназією, де у 1911-1919 роках навчався видатний український письменник Семен Скляренко.

  Золотоноша є колискою багатьох відомих людей. Серед них: академік, Герой Соціалістичної Праці Олексій Бах; засновник радянської школи індологів, академік Олексій Баранников; історик і археолог Василь Ляскоронський; пілот, Герой Соціалістичної Праці Любов Уланова; викладач Київської академії Симон Тодорський; член Кирило-Мефодіївського товариства, поет і перекладач Олександр Навроцький. У місті нещодавно відкрито пам’ятник героєві Вітчизняної війни 1812 року, землякові генерал-лейтенанту Дмитру Неверовському, який жив у Золотоноша в 1783 -1786 роках.

  Поблизу Золотоноші знаходиться визначна архітектурна пам’ятка другої половини XVIII століття – Преображенська церква Красногірського монастиря, розташованого на острові, що у руслі річки Золотоношки. Вона була побудована за проектом зодчого Івана Григоровича-Барського у стилі українського барокко. У роки тотального атеїзму, зведеного у ранг офіційної політики, Красногірський монастир вистояв. Нині він нараховує понад 100 монахинь і послушниць.

  До старого українського стилю належала збудована у 1745 році Успенська соборна церква з конічними верхами на взірець індійських пагод, а також Троїцька церква, збудована без жодного цвяха. На місці першої церкви, яка була дерев’яною, Золотоніська паства змурувала камінний храм. Після відбудови у 1998 році він знову став духовним серцем Золотоноші. Культурні традиції міста у наш час продовжує народний камерний хор духовної музики „Воскресіння”, який приніс Золотоноші широку популярність.

  Пам’ятками архітектури місцевого значення у місті є також колишня земська управа та приватна аптека Вербицького. У Золотоноші знаходяться чотири ботанічні пам’ятки природи місцевого значення: дерева-екзоти софори японської віком 70 років і дуба пірамідального, оцтові дерева, насадження плакучої верби.

  21 листопада 1992 року в житті міста відбулась знаменна подія – Постановою Верховної Ради України № 2819 – ХІІ Золотоношу віднесено до категорії міст обласного підпорядкування.

  4 січня 1993 року органи місцевого самоврядування – Золотоніська міська рада та її виконавчий комітет на чолі з міським головою приступили до виконання своїх обов’язків.

 • Природні ресурси (корисні копалини)

  Основний тип ґрунтів міста — малогумусні реградовані чорноземи. Місто багате на торф, глину, пісок.

 • Заповідники

  У місті створено 7 об’єктів природно-заповідного фонду:

  • Дендрологічний парк
  • Сквер декоративного садівництва
  • Меморіальний парк
  • Дерева софори японської
  • Дуб пірамідальний
  • Оцтові дерева.
 • Структура земельного фонду

  Територія, усього 2165  га
  у тому числі сільськогосподарські угіддя 598,5202 га
  від площ сільськогосподарських угідь області 0,04 %
  із них: рілля 525,9317 га
  Ліси і інші лісовкриті площі
  Забудовані землі 1381,3288 га
  Землі водного фонду 169 га
  Інші землі 16,151 га
 • Питома вага міста в економіці області

  Питома вага міста в економіці області
  Продукція промисловості 4,2 %
  Товари народного споживання
  Валова продукція сільського господарства
  у тому числі:
  рослинництво
  тваринництво
 • Промисловість

  промисловість

 • Промислове виробництво

  Темп росту за останні три роки –  112,4%

  Валова продукція на одну особу –  75475,5 грн.

  Фінансовий стан промислових підприємств Частка збиткових підприємств – 23,5   %

 • Провідні підприємства

  Назва підприємств Керівник Адреса та № тел. Основні види продукції
  ДП «Златодар» Буркацький Валерій Васильович 9700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Шевченка, 47,  04737-53183, 52447 Борошно, крупи, комбікорм, хліб та хлібобулочні вироби, висівки.
  Золотоніська філія ДП «Роял Фрут Гарден Іст»  Зайченко Віктор Володимирович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша,

  вул.      Канівська, 2,

  тел. 04737 564-26, 227-54, 227-73

  Сидр та інші плодово-ягідні вина, фруктові соки.
   ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» Кулініч Владислав Віталійович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша,
  вул. Г.Лисенко, 18  тел. 04737 2-15.29, 21293
  Сири м’які і тверді, масло, суха мол. сироватка, сухе молоко.
  ПП «Сільвер Фуд» Закусило Анатолій Миколайович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул..      Обухова, 56, тел. 04737  53424      Рибна продукція.
  Золотоніська філія ПП «Агроспецпроект» Козлов Валерій Вікторович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул.      Жашківська, 32  тел. 04737   2-00-91, 20092 Овочі консервовані натуральні без вмісту отцу: горох, квасоля, кукурудза.
    ТОВ «Золотоніський лікеро – горілчаний завод «Златогор» Бевза Василь Трохимович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул.. Січова, 22

  тел. 04737  523-50,

  539-41,539-54

  Горілка, інші спиртові напої, спирт питний, лікери, солодкі

  наливки, спиртові настоянки, напої ферментовані, напої змішані з вмістом алкоголю, мінеральна вода.

    ТОВ «Златоміт» Мельник Анатолій Вікторович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Жашківська, 32

  тел. 04737  236-97, 236-98 ; 0472 32-90-63

  Яловичина та телятина свіжі (парні) чи охолоджені
   ТОВ ПІІ «Еконія» Варагаш Ірина Юріївна 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Шевченка, 24 ,    тел. 04737  21637, 21638 Води натуральні мінеральні негазовані
  ТОВ «Агросвіт» Зінченко Віктор Георгійович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул.           Жашківська, 35  тел. 04737   23444, 23434, 23433 Борошно, вироби макаронні без начинки, не піддані тепловому обробленню чи не приготовлені будь-яким іншим способом
  ТОВ «ФЕС УКР» Четверов Сергій Олексійович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Шевченка, 235А,   тел. 04737 29203, 52077 Напій кавовий розчинний
    ТОВ «Агроскорм» Заїкун Олег Володимирович 19700, Черкаська обл, м. Золотоноша, вул.. Обухова, 66Б,

  тел.04737 29334

  Комбікорми
  ТОВ «Золотоніський завод залізобетонних виробів» Шматко Ігор Вікторович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Обухова, 59, тел. 04737, 5-27-58 (фактична адреса)  Бетон товарний , залізобетонні вироби.
  ПрАТ  «Золотоніська парфюмерно – косметична фабрика» Дубчак Ярослав Володимирович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, обл. Комунарівська, 14  тел. 04737  53345 Парфюмерно – косметичні вироби.
  ТОВ «ПКВ Золотоноша»  Коронова Маргарита Вікторівна 19700,Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Заводська, 4А,   тел. 04737  520-03, 293-22, 526-04  Туалетні парфумовані води.
  «Золотоніське поліграфічне підприємство» Проценко Лариса Леонідівна 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 9, тел. 04737  532-70, 532-67  Бланочна продукція.
   ПАТ «Золотоніський машнобуд» Лимар Станіслав Вячеславович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша,
  вул. Шевченка, 18  тел. 04737 52306, 52082, 53220
  Машини прохідницькі, бурильні, вузли та деталі до них, люки чавунні та інші.
 • Фінансові та кредитні установи

  фінансові та кредитні установи

 • Виконання бюджетів

  виконання бюджетів

 • Зовнішньоекономічна діяльність

  Темп приросту експорту 17,6%
  Обсяг експорту на одну особу 123,3 дол.США
  Сальдо зовнішньої торгівлі товарами 515,5 дол.США

  У січні – березні 2016 року обсяг експорту товарів по м. Золотоноша становив 903,3 тис. дол. США, імпорту – 387,8 тис. дол. США. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулося збільшення експорту на 17,6%, імпорт зменшився – на 40,4%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 515,5 тис.дол.США. У загальному обсязі експорту області частка міста склала 1,1%, в обсязі імпорту – 0,7%.

  Підприємства здійснюють зовнішньоторгівельні операції з країнами світу: Польщею, Литвою, Латвією, Німеччиною, Канадою, Туркменістаном, Молдовою, Білорусією, Казахстаном.

  Здійснення митного оформлення експортно-імпортних вантажів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності або фізичних осіб в зоні діяльності м.Золотоноша:

  Назва установи: Черкаська митниця ДПС.

  Адреса: м.Черкаси, вул.Остафія Дашкевича,76

  Обсяги прямих іноземних інвестицій унесений в економіку міста, на 1.10.2016 року становили 13010,8 тис.дол.США, що у 2,6 рази більше обсягу інвестицій на початок року (4894,4 тис.дол.США). У розрахунку на 1 особу населення обсяг прямих іноземних інвестицій в зазначений період становив 444,05 дол. США.

  Іноземні інвестиції вкладено у 2 підприємства:

  ТОВ ПІІ «Еконія» – підприємство з виробництва води натуральної мінеральної газованої і негазованої (власник – Компанія «Епсілон Корп» Маршаллові острови)

  ТОВ «Фес Укр» – підприємство з виробництва замінників кави, екстратів, есенцій та концентратів кави чи замінників кави, оболонки та плівки зерен кави. (власник – компанія з обмеженою відповідальністю «Ловена Лімітед»).

 • Залізничний транспорт

  Залізничні станції – 1 одиниць

 • Автомобільний транспорт

  автомобільний транспорт

 • Зв’язок загального користування

  звязок

 • Споживчий ринок

  споживчий ринок

 • Мале підприємництво

  мале підприємництво

 • Соціальний захист

  Чисельність пенсіонерів 8492 чол.
  у тому числі:  
  за віком 6155 чол.
  по інвалідності, регресники 1315 чол.
  за вислугою років 202 чол.
  які отримують соціальні пенсії 90 чол.
  Міністерства оборони України 459 чол.
  Міністерства внутрішніх справ України 262 чол.
  Служби безпеки України 9 чол.
 • Виплата пенсій, соціальної допомоги

  Місячний фонд – 12502,9 тис.грн.

  Заборгованість з виплати пенсій –

  Заборгованість з виплати соціальних допомог –

 • Заробітна плата

  Середньомісячна зарплата – 3631,0 грн.

  Місячний фонд оплати праці – 23238,4 тис.грн.

 • Рівень життя

  Обсяг реальних доходів населення тис.грн.
  Темп росту реальних доходів населення %
  Номінальний доход на одну особу грн.
 • Заборгованість заробітної плати

  заборгованість заробітної плати

 • Трудові ресурси

  трудові ресурси

 • Демографічні дані на 01.12.2016

  демографічні дані

 • Дитячі будинки сімейного типу

  дитячі будинки сімейного типу

 • Стан ринку праці

  стан ринку праці

 • Освіта

  освіта

 • Охорона здоров'я

  Мережа закладів охорони здоров’я включає:

  • Золотоніську центральну районну лікарню (вул. Лікарняна, 2);
  • КП «Золотоніський міський центр первинної медико-сапітарної допомоги (сімейної медицини)» (вул. Шевченка, 32) – 3 амбулаторії
 • Культура, спорт, туризм

  У мережу закладів культури міста Золотоноша входять 3-и заклади клубного типу; 2-і міські бібліотеки; дитяча музична школа; краєзнавчий музей ім. М.Ф.Пономаренка. Забезпечено функціонування 7-ми творчих колективів, що носять почесне звання “Народний”. У місті нараховується 2 стадіони, 10 спортивних залів, 8 спортивних майданчиків.

  Внутрішній туристичний потік міста складає – 75%, в’їздний складає – 25%. Найбільш відвідувані місця: Краєзнавчий музей ім. М.Ф. Пономаренка, Свято-Успенський собор, шаховий турнір, Всеукраїнський фестиваль чорнобривців.

  На офіційному сайті виконавчого комітету Золотоніської міської ради http://zolotonosha.osp-ua.info в розділі «Гуманітарна сфера» сформований підрозділ «Історичні пам’ятки» де розміщений перелік історичних пам’яток міста Золотоноші.

  Готелі:
  Готель «Зоря» вул. Садовий проїзд, 2, тел. (04737) 55030, 52203

 • Перелік найвизначніших пам’яток

  перелік найвизначніших памяток

 • Видатні історичні постаті міста

  видатні історичні постаті

 • Релігія

  релігія

 • Кількість культових споруд

  кількість культових споруд

 • Спортивні об’єкти

  Стадіони
  Спортивні зали 8 одиниць
  Спортивні площадки 14 одиниць
  Фізкультурно-оздоровчі центри
  Лижні бази
  Стрільбища, тири
  Плавальні басейни
  Тренажерні зали 3 одиниць
  Інші спортивні споруди
 • Органи місцевого самоврядування

  Органи місцевого самоврядування Одиниць Кількість депутатів

  чол.

  Кількість штатних працівників

  чол.

  Міські ради 1 34 0
 • Виконавчі органи влади

  Місцеві органи виконавчої влади Одиниць Кількість штатних працівників

  чол.

  Виконком міської ради 1 113
  у тому числі:    
  управління 5 62
  відділи 12 46
  інші структури 1 5
 • Політичні партії

  Назва Дата  легалізації (реєстрації)  реєстраційний номер Місце перебування керівного органу (повна адреса, тел.)

  П.І.П. керівника

  1. Золотоніська міська організація Партії “Соціал-Демократичний Союз”

   

  Рішення МВК від 13.05.1999 №365 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 165

  Ніцак

  Валентина

  Іванівна

  2. Золотоніська міська організація Української національної асамблея 11.05.1995 №17 м. Золотоноша,

  вул. Лікарняна, 34

  Кирик

  Олег

  Васильович

  3. Золотоніська  міська організація Партії “Демократичний Союз” Рішення МВК від 15.07.1999 №517 м. Золотоноша,

  вул. Садовий Проїзд, 2

  Третяк

  Микола Миколайович

  4. Золотоніська  міська організація політичної партії “Ліберальна Україна” Рішення МВК від 14.10.1999 №724 м. Золотоноша,

  вул. П.Мирного, 29

  Салтинський

  Роман Володимирович

  5. Золотоніська  міська організація Демократичної партії України

   

  Рішення МВК від 11.05.2000 №370 м. Золотоноша,

  вул. Черкаська, 85 кв.101

  Шемет

  Віктор

  Сергійович

  6. Золотоніська  міська організація Партії регіонів 12.09.2001 №4 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 76 каб.207

  Керівник склав повноваження
  7. Золотоніська  міська організація Партії Зелених України Рішення МВК від 08.02.2001 №100 м. Золотоноша,

  вул.  П.Мирного, 26

  Керівник помер
  8. Золотоніська міська організація партії промисловців і підприємців України 06.09.2001 №2 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 231/1

  Щербина Маргарита  Вікторівна
  9. Золотоніська міська організація Комуністичної партії України 07.09.2001 №3 м. Золотоноша,

  вул. Шевченко, 70

  Денисенков

  Іван

  Овсійович

  10. Золотоніська міська організація Української селянської демократичної партії 23.10.2001 №6 м. Золотоноша,

  вул. Черкаська, 47 кв.1

  Сердюк

  Наталія

  Юріївна

  11. Золотоніська міська організація Партії Вільних Демократів 24.10.2001 №5 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 176 кв.5

  Дрижак

  Павло

  Леонідович

  12. Золотоніська міська організація Української партії “Єдність” 30.11.2001 №7 м. Золотоноша,

  вул. Садовий Проїзд, 3

  Сокол

  Юрій Олексійович

  13. Золотоніська міська організація партії “Народний Рух України за єдність” 03.12.2001 №8 м. Золотоноша,

  вул. Кузнєцова, 2

  Тійлікайнен

  Олег

  Сергійович

  14. Золотоніська міська організація  Партії Реабілітації народу України 27.12.2001 №18 с. Деньги

  вул. Комсомольська, 15

  Трибель

  Юлія

  Анатоліївна

  15. Золотоніська міська організація Всеукраїнського політичного об’єднання “Жінки за майбутнє” 09.01.2002 №19 м. Золотоноша,

  вул. Благовіщенська, 87

  Усанова-Бакай Таміла

  Іванівна

  16. Золотоніська міська організація Комуністичної партії робітників і селян 16.01.2002 №20 м. Золотоноша,

  вул. Черкаська, 65

  Сабаєва

  Наталія Володимирівна

  17. Золотоніська міська організація Народної Партії 16.01.2002 №21 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 169-А

  Шкурко

  Григорій Миколайович

  18. Золотоніська міська організація Селянської партії України 01.02.2002 №22 м. Золотоноша,

  вул. Черкаська, 66 кв.3

  Багдасарова

  Яна

  Романівна

  19. Золотоніська міська організація Української республіканської партії “Собор” 23.12.2002 №23 м. Золотоноша,

  вул. Баха, 6

  Лавріненко

  Валерій

  Іванович

  20. Золотоніська міська партійна організація партії “Справедливість” 26.02.2003 №24 м. Золотоноша,

  вул. Тургенєва, 6-А

  Юрченко

  Тетяна

  Олексіївна

  21. Золотоніська міська організація Молодіжної партії України 20.03.2003 №31 м. Золотоноша,

  вул. Гулака-Артемовського, 15

  Ярош

  Микола Олексійович

  22. Золотоніська міська організація Соціал-Демократичної партії України 26.03.2003 №32 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 61 кв. 51

  Іваненко

  Анатолій Михайлович

  23. Золотоніська міська організація Політичної партії малого і середнього бізнесу України 27.03.2003 №33 м. Золотоноша,

  вул. Черняхівського, 10

  Дахно

  Неля

  Іванівна

  24. Золотоніська міська організація Партії “Солідарність” 28.03.2003 №34 м. Золотоноша,

  вул. Леонтовича, 3 кв.3

  Бакай Володимир

  Миколайович

  25. Золотоніська міська організація Партії “Реформи і Порядок” 28.03.2003 №35 с. Новодмитрівка Іваній

  Олександр Миколайович

  26. Золотоніська міська організація Партії “Захисників Вітчизни” 01.04.2003 №36 м. Золотоноша,

  вул. Малиновського, 15

  Пасенко

  Михайло Олексійович

  27. Золотоніська міська організація Всеукраїнської політичної партії духовності і патріотизму 07.04.2003 №37 м. Золотоноша,

  вул. Баха, 67-А кв.30

  Олешко

  Лариса

  Вікторівна

  28. Золотоніська міська організація Української Народної партії 08.05.2003 №41 м. Золотоноша,

  вул. Черкаська, 63

  Зеленська

  Наталія

  Іванівна

  29. Золотоніська міська організація Партії “Національно-демократичне об’єднання “Україна” 12.05.2003 №42 м. Золотоноша,

  вул. Семенівська, 13

  Воїнов

  Борис Анатолійович

  30. Золотоніська міська організація Політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Громада” 17.07.2003 №43 м. Золотоноша,

  вул. П. Мирного, 26

  Перехрест

  Валерій

  Іванович

  31. Золотоніська міська організація Соціально- екологічної партії “Союз. Чорнобиль. Україна” 21.07.2003 №44 м. Золотоноша,

  вул. Карпенко-Карого, 32

  Регурецький Микола Григорович
  32. Золотоніська міська організація Соціал-Демократичної партії України (об’єднаної) 01.09.2003 №45 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 70

  Скорик

  Ольга

  Миколаївна

  33. Золотоніська міська організація Народно-Демократичної партії України 26.09.2003 №58 м. Золотоноша,

  вул. Шевченко, 163

  Ситник

  Володимир Андрійович

  34. Золотоніська міська організація політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” 26.09.2003 №59 м. Золотоноша,

  вул. Баха, 51 кв.1

  Лисянський

  Олег

  Вікторович

  35. Золотоніська міська організація Соціалістичної партії України 16.09.1999 №61 м. Золотоноша,

  вул. Карпенка–Карого, 32

  Степанчук Олександр

  Петрович

  36. Золотоніська міська організація Політичної партії “Слов’янський народно-патріотичний Союз” 28.11.2003 №63 м. Золотоноша,

  вул. Струнківська, 12

  Хвиль

  Ольга

  Григорівна

  37. Золотоніська міська організація Єдиний Центр

   

  27.02.2004 №65 м. Золотоноша,

  вул. Шевченко, 153 оф.215

  Тогобіцька

  Юлія

  Юріївна

   

  38. Золотоніська міська організація Всеукраїнської політичної партії Екологія та Соціальний захист 02.04.2004 №66 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 211 кв.29

  Костогриз

  Леся

  Павлівна

  39. Золотоніська міська організація Політичної партії “Трудова Україна” 05.07.2004 №81 м. Золотоноша,

  вул. Червонопрапорна, 50

  Путілін

  Сергій Анатолійович

  40. Золотоніська міська організація Партії “Відродження” 07.07.2004 №82 м. Золотоноша,

  вул. Миколаївська, 1

  Шкурко

  Леся

  Петрівна

  41. Золотоніська міська організація Партії “Єдина Україна” 10.01.2005 №88 м. Золотоноша,

  вул. Садовий Проїзд, 10

  Мотрич

  Раїса

  Михайлівна

  42. Золотоніська міська організація Партії Національно-економічного розвитку України 10.01.2005 №89 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 18

  Коновал

  Марина

  Василівна

  43. Золотоніська міська організація Партії Свободи

   

  16.03.2005  №1 Золотоніський р-н,

  с. Каврай – І,

  вул. Сковороди, 8

  Славкіна

  Лідія

  Михайлівна

  44. Золотоніська міська організація Партії “Народна влада” 16.03.2005  №3 м. Золотоноша,

  вул. 23 Вересня, 78

  Вощук

  Владислав Валерійович

  45. Золотоніська міська організація Республіканської партії України 16.05.2005  №28 м. Золотоноша,

  вул. Обухова, 48 кв. 5

  Петрова

  Ванда

  Олексіївна

  46. Золотоніська міська організація політичної партії “Наша Україна” 23.06.2005 №32 м. Золотоноша,

  вул. Грушевського, 7

  Бортек

  Євгеній

  Йосипович

  47. Золотоніська міська організація Української партії “Зелена планета” 25.06.2005 №33 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 115 кв.16

  Кузьменко

  Роман

  Петрович

  48. Золотоніська міська організація політичної партії “Третя сила” 25.07.2005 №43 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 115 кв.69

  Харін

  Артем

  Вікторович

  49. Золотоніська міська організація політичної партії “Нова демократія” 05.08.2005 №54 м. Золотоноша,

  вул. Вишнева, 33/1

  Каліновська

  Галина

  Михайлівна

  50. Золотоніська міська організація політичної партії “Держава” 30.09.2005 №60 м. Золотоноша,

  вул. Благовіщенська, 9 кв.3

  Кодак

  Ірина Олександрівна

  51. Золотоніська міська організація “Партії патріотичних сил України” 03.11.2005 №64 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка,153

  Мельник

  Сергій

  Васильович

  52. Золотоніська міська організація Партії Наталії Королевської «Україна – вперед!» 14.11.2005 №65 м. Золотоноша,

  вул. Гагаріна, 47

  Шинкаренко

  Анатолій  Миколайович

  53. Золотоніська міська організація Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю 29.11.2005

  № 66

  м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 164

  Богма

  Андрій

  Іванович

  54. Золотоніська міська організація Партії пенсіонерів України 16.12.2005 №67 м. Золотоноша,

  вул. Садовий проїзд, 4

  Чонка

  Світлана Олексіївна

  55. Золотоніська  міська

  організація Партії “Віче”

  03.02.2006 №68 м. Золотоноша,

  вул. Соборна,7 кв.27

  Козицький Олександр

  Миколайович

  56. Золотоніське міська партійна  організація Аграрної партії України 28.04.2007 №73 м. Золотоноша,

  вул. Струнківська, 79

  Кочмар

  Григорій

  Андрійович

  57. Золотоніська міська організація Української консервативної партії 24.10.2007 №74 м. Золотоноша

  вул. Обухова, 15

  Радченко Василь

  Васильович

  58. Золотоніська міська організація політичної партії “Союз Лівих Сил” 31.07.2008 №76 Золотоніський р-н,

  с. Кедина гора,

  вул. Шевченко, 86 кв.5

  Бакало

  Роман Григорович

  59. Золотоніська міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” 04.02.2009 №77 м. Золотоноша,

  вул. Струнківська Набережна, 41

  (098)9575504

  Лошков Олександр Генадійович
  60. Золотоніська міська партійна організація Всеукраїнської партії Народної Довіри 25.05.2009 №78 м. Золотоноша,

  вул. Боженко, 9

  Кондратенко Анатолій Андрійович
  61. Золотоніська міська партійна організація Прогресивної соціалістичної партії України 16.07.2009 №79 м. Золотоноша,

  вул. Польовий проїзд, 36

  Набок

  Анатолій Іванович

  62. Золотоніська міська організація політичної партії “Українська платформа” 09.10.2009 №81 м. Золотоноша,

  вул. Лепсе, 8 кв. 2

  Лисак

  Іван

  Андрійович

  63. Золотоніська міська організація Політичної партії “Фронт змін” 20.01.2010 №84 м. Золотоноша,

  вул. Нафтобазівська, 3 кв.2

  Керівник склав повноваження
  64. Золотоніська міська організація політичної партії “За Україну!” 15.02.2010 №86 м. Золотоноша,

  провул. К.Полатайло, 4

  Зеленський Владислав Васильович
  65. Золотоніська міська організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» 18.02.2010 №91 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 76 оф.207

  Говоркова

  Тетяна

  Іванівна

  66. Золотоніська міська партійна організація політичної партії «Нова політика» 18.03.2010 №93 м. Золотоноша,

  вул. Новоселівська, 2-А

  кв. 61

  Середа

  Світлана

  Василівна

  67. Золотоніська міська партійна організація Політичної партії «Правда» 17.11.2011 №97 м. Золотоноша,

  вул. Баха, 111

  Середа Володимир Григорович
  68. Золотоніська міська партійна організація “НАРОДНИЙ ФРОНТ” 16.03.2015 №98 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 76

  (098)4032799

  Козаченко

  Микола

  Слав’янович

  69. Золотоніська міська організація

  партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“СОЛІДАРНІСТЬ”

  12.06.2015 №101 м. Золотоноша,

  вул. Садовий проїзд, 10

  (063)0499832

  Боченкова

  Валентина Василівна

  70. Золотоніська міська організація

  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛІСТИ”

  01.07.2015 №102 м. Золотоноша,

  вул. Миколаївська, 8 кв.2 (067)9771040

  Бригодан

  Олександр

  Миколайович

  71. Золотоніська міська партійна організація партії Сергія Тігіпка “Сильна Україна” 21.07.2015 №104 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 76 к.208

  (093)5254400

  Гнатюк

  Екатерина

  Олегівна

  72. Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» у місті  Золотоноша Черкаської області 27.07.2015 №106 м. Золотоноша,

  провул. Новий Червоний,26

  (063) 6504694

  Старухіна

  Олена

  Олександрівна

  73. Золотоніська міська партійна організація “Європейська партія України” 31.07.2015 №109

   

  м.Золотоноша,

  вул. Курченка, 3

  (067)2127777

  Осадчий

  Вячеслав

  Віталійович

  74. Золотоніська міська організація

  Всеукраїнського об’єднання “Черкащани”

  06.08.2015 №110 м. Золотоноша,

  вул. Жашківська, 1

  5-34-28

  Ракітін

  Ігор

  Володимирович

  75. Золотоніська міська організація

  Радикальної Партії Олега Ляшка в Черкаській області

  12.08.2015 №112 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 76 к.405

  (067)4677810

  Штанько

  Андрій

  Андрійович

  76. Золотоніська міська партійна організація політичної партії “Громада і Закон” 12.08.2015 №113 м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 115 кв.98

  (067)8931695

  Галат

  Володимир Васильович

  77. Золотоніська міська організація

  політичної партії “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП”

  20.08.2015 №115 м. Золотоноша,

  вул. Гайдамаки, 2

   

  Короленко

  Володимир

  Юрійович

  78. Золотоніська міська  партійна організація політичної партії

  “НАШ КРАЙ”

  31.08.2015 №118 м. Золотоноша,

  вул. Садовий проїзд, 10

  (063)0499832

  Опалінська

  Раіса

  Миколаївна

  79. Золотоніська міська організація політичної партії “ПАТРІОТ” 03.09.2015 №119 м. Золотоноша,

  вул. Старобазарна,

  1-А кв.51

  (096)4943168

  Гончаренко

  Світлана

  Дмитрівна

  80. Золотоніська міська партійна організація політичної партії

  “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”

  03.09.2015 №121 м. Золотоноша,

  вул. Пролетарська,13

  Серякова Світлана Іванівна
 • Громадські організації, об’єднання, спілки

  № п/п Назва Дата  легалізації (реєстрації реєстраційний номер Місце перебування керівного органу (повна адреса, тел.)

  П.І.П.

   керівника

  Дата прийняття рішення про скасування запису в реєстрі (припинення діяльності) за 2015 рік

  1. Золотоніське добровільне товариство єврейської культури 07.12.1993

  №807

  м. Золотоноша

  вул. Благовіщенська, 16

  Радзінська

  Олена

  Йосипівна

  2. Спілка дитячих та юнацьких організацій „Златокрай” 27.12.1994

  №960

  м. Золотоноша

  вул. Садовій Проїзд, 10

  (050)3137840

  Бердник

  Світлана Олексіївна

  3. Золотоніська організація інвалідів війни і збройних сил 27.12.1994

  №964

  м. Золотоноша

  вул. Садовій Проїзд, 15

  Лошков

  Геннадій

  Єгорович

  4. Спілка багатодітних сімей міста Золотоноші 08.06.1995

  №426

  м. Золотоноша

  вул. Благовіщенська, 165

  Попова

  Галина Василівна

  5. Золотоніська міська рада ветеранів „Ветеран” 13.03.1997

  №230

  м. Золотоноша

  вул. Садовій Проїзд, 8

    Мотрич

  Раїса

  Михайлівна

  6. Золотоніська Рада підприємців 14.08.1997

  №733

  м. Золотоноша

  вул. Новоселівська,

  11 кв.4

   

  Керівник помер

  7. Золотоніська міська організація „Союз Чорнобиль” 09.07.1998

  №559

   

  м. Золотоноша

  вул. Шевченка, 70. к.57

  (097)6820340

  Харін

  Віктор Григорович

  8. Золотоніська міська організація „Союз організацій інвалідів України” 11.02.1999

  №90

  м. Золотоноша

  вул. Шевченка, 211 кв.20

  9-23-40

  Ярош

  Тетяна Миколаївна

  9. Золотоніська міська громадська організація „Клуб спортивного танцю „Златогор” 23.04.1999

  №37

  м. Золотоноша

  вул. Садовій Проїзд, 4

  Майстер

  Леонід Євгенович

  10. Громадська організація «Золотоніського міського об’єднання «Ветеранів військової служби» 10.02.2000

  №64

  м. Золотоноша

  вул. Шевченка, 156

  (097)2184934, 2-15-41

  Бобилєв

  Олег     Володимиро-

  вич

  11. Золотоніська міська  організація азербайжанської культури 13.07.2000

  №514

  м. Золотоноша

  вул. Запорізька, 9 кв.1

  Муса

  Наджафгулу

  Огли

  12. Золотоніська міська громадська організація „Клуб любителів хорового співу ”Златоспів” 02.08.2000

  №617

  м. Золотоноша

  вул. Лікарняна, 2

  Журба

  Тетяна Пилипівна

  13. Золотоніська міська громадська організація „Альтернатива” 09.12.2000

  №912

  м. Золотоноша,

  вул. Гоголя, 7

  Павленко

  Лариса Анатоліївна

  14. Громадська організація „Золотоніська спілка прийомних сімей” 11.01.2001

  №4-01

  м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 52-А кв.2

  Скала

  Лідія Дмитрівна

  15. Золотоніська міська община циган „Аме Рома” 21.02.2001

  №110

  м. Золотоноша,

  вул. Желізняка,5

  Бамбула

  Володимир Миколайович

   

   

  16. Золотоніська міська громадська організація „Діти Чорнобиля” 15.03.2001

  №177

  м. Золотоноша,

  вул. Садовий проїзд, 3

  Ярмак

  Надія Миколаївна

  17. Золотоніська міська громадська організація „Джерело” 17.05.2001

  №330

  м. Золотоноша,

  вул. Садовий проїзд, 2 к.212

  Савочкін

  Євген

  Валентинович

  18. Громадська організація „Спортивний клуб з греко-римської боротьби ”Златокрай” 29.03.2002

  №200

  м. Золотоноша,

  вул. Січова, 25 кв.28

  Кривонос

  Микола Олексійович

  19. Золотоніська група Української асоціації „Міжнародна Амністія „Україна-7” 14.03.2002

  №134

  м. Золотоноша,

  вул. Шевченка 115 кв.35

  Головка

  Олександр Васильович

  20. Громадська організація Золотоніська Спілка молодих підприємців 13.11.2003

  №744/03

  м. Золотоноша,

  вул. Садовий Проїзд,2 кв.212

  Мірошніков

  Ілля Олександрович

  21. Золотоніська міська громадська організація „Відродження” 16.09.2004

  №584

  м. Золотоноша,

  вул. Новоселівська, 2-А кв.82

  Ястремський

  Ігор Мечеславович

  22. Золотоніська громадська організація „Розвиток” 29.06.2005

  №407

  м. Золотоноша,

  вул. Шепелівська, 14-Б кв. 8

  Романенко

  Юрій

  Леонідович

  23. Міська спортивна громадська організація „Федерація футболу Золотоноші” 16.06.2005

  №399

  м. Золотоноша,

  вул. Благовіщенська, 63

  Міхновський

  Петро

  Іванович

  24. Міська спортивна громадська  організація „Дитячо-юнацький клуб з греко-римської боротьби ім І.М.Піддубного” 19.10.2006

  №1037

  м. Золотоноша,

  вул. Січова, 25 кв.65

  Зарецький

  Сергій Валерійович

  25. Міська молодіжна громадська організація „Центр розвитку молоді” 13.12.2007

  №1036

  м. Золотоноша,

  вул. Садовий Проїзд, 15

  Черв’якова Оксана Сергіївна
  26. Золотоніська міська громадська організація «Розумне землеробство» 16.11.2011

  №798

  м. Золотоноша,

  вул. Обухова, 55

  Клочко

  Тетяна Анатоліївна

  27. Золотоніська міська громадська організація

  „Країн мрій”

  15.02.2012

  №115

  м.Золотоноша,

  вул.. Спартаківський, 5 кв.2

  Савченко

  Сергій Володимирович

  28. Золотоніська міське об’єднання «За Юлю» 14.03.2012

  №177

  м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 68

  Грищенко

  Лариса Володимирівна

  29. Золотоніська міська громадська організація «Ліга баскет» 18.04.2012

  №232

  м. Золотоноша,

  вул. Незалежності 37 кв.28

  Абрамов

  Артур Михайлович

  30. Золотоніська козацька сотня Черкаського крайового отаманства 25.04.1994

  №1

   

  м. Золотоноша,

  вул. Баха, 21-Б

  Близнюк

  Григорій Вікторович

  31. Громадська організація «Українська спілка в’язнів – жертв нацизму» 10.08.1995

  № 648

  м. Золотоноша,

  провул. 1-й Благовіщенський, 8

  Александрова Тамара Степанівна
  32. Золотоніська Спілка дрібних підприємців 22.09.1997

  №26

  м. Золотоноша,

  вул. Підгірна, 35

  Слюсар

  Людмила Георгіївна

  33. Золотоніська міська спілка „Підприємці за економічні реформи” 22.10.1997

  №3

   

  м. Золотоноша,

  вул. Катерини Полатайло, 101

  Матяш

  Любов Вікторівна

  34. Золотоніська міська організація Всеукраїнське об’єднання демократичних сил „Злагода” 27.05.1999

  №399

  м. Золотоноша,

  вул. Садовий Проїзд, 8

  Ситник

  Володимир Андрійович

  35. Золотоніська міська організація об’єднання „Солдатські матері Черкащини” 07.07.2000

  №247

  м. Золотоноша,

  вул. Незалежності, 59 кв.60

  Бєдарєва

  Тамара Вікторівна

  36. Золотоніське міське товариство споживачів „Фенікс” 18.08.2000

  №626

  м. Золотоноша,

  вул. Садовий Проїзд, 10

  Макаренко

  Олег Андрійович

  37. Громадська організація „Золотоніське товариство політичних в’язнів та репресованих” 09.09.2003

  №7

   

  м. Золотоноша,

  вул. Івана Богуна, 21

  Карасійчук Григорій Михайлович
  38. Золотоніська міська молодіжна громадська організація ВМГО „Батьківщина молода” 25.05.2009

  №310

  м. Золотоноша,

  вул. Садовий проїзд, 7

  Вербіцька

  Оксана Анатоліївна

  39. Золотоніська міська громадська організація Всеукраїнський союз жінок-трудівниць „За майбутнє дітей України” 20.08.2009

  №477

  м. Золотоноша,

  вул. Шевченка, 47

  Флоренко

  Наталія Сафіуллаївна

  40. Золотоніська територіальна первинна організація Українського товариства сліпих м. Київ, Печерський узвіз, 3 17.11.2011

  №10

  м. Золотоноша,

  вул. Шевченка,165

  Кравченко

  Любов Анатоліївна

  41. Громадська організація

  «Народна рада «Золотоноша – наше місто»

  01.04.2014 м. Золотоноша,

  вул. Садовий проїзд, 7

  (096)7483577

  Супрун

  Тарас Володи-

  мирович

  42. Громадська організація

  “Золотоніський координаційний комітет сприяння обороні України”

  23.12.2014

  №1427394

  м. Золотоноша,

  вул. Садовий проїзд, 7

  (050)4642255

  Назаренко

  В’ячеслав

  Федорович

  43. Громадська організація

  “Золотоніський клуб Кіокушин карате”

  18.02.2015

   

  м. Золотоноша,

  вул. Садовий проїзд, 7

  (095)1094324

  Дроб’язко

  Олексій

  Миколайович

  44. Громадська організація

  “Черкаська обласна федерація Кіокушинкайкан карате”

  18.03.2015 м. Золотоноша,

  вул. Садовий проїзд, 7

  (095)1094324

  Дроб’язко

  Олексій

  Миколайович

 • Національно-культурні товариства, міжнародні фонди, організації

  Назва Місце перебування керівного органу (повна адреса, тел.) Дані про засновників та керівника
  Золотоніське добровільне товариство єврейської культури м. Золотоноша,
  вул. Благовіщенська  16
  Радзінська
  Олена  Йосипівна
  Золотоніська міська община циган „Аме Рома” м. Золотоноша,
  вул. Желізняка, 5
  Бамбула
  Володимир Миколайович
 • Засоби масової інформації

  Газети:

  Назва Тираж у місяць

  прим.

  Дані про засновників (власників) Кількість працюючих чол.
  Громадсько-політична газета «Златокрай» 2500 Золотоніська міська рада, трудовий колектив редакції 5

  Радіо:

  Назва Дані про засновників (власників) Кількість працюючих чол.
  Комунальне підприємство редакції Золотоніського міського радіомовлення Золотоніська міська рада

   

  1