10 березня 2021 року з ініціативи Золотоніської міськрайонної філії Черкаського ОЦЗ було організовано та проведено семінар-тренінг для жінок, які перебувають в даний час на обліку як безробітні., за участю головного спеціаліста – інспектора праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради Анатолія Фурси. На заході були присутні 14 безробітних.

Інспектор праці надав інформацію про особливості трудових відносин для жінок, їх права у трудовому законодавстві України, наголосив про дотримання вимог щодо охорони праці жінок, зокрема вагітних та жінок, які мають неповнолітніх дітей або дітей-інвалідів. Також Анатолій Фурса проінформував безробітних про внесення змін до Закону України №1213 від 04.02.2021 року «Щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу»

Присутні цікавилися наданням соціальних відпусток та задавали питання щодо можливих порушень з боку роботодавців в разі звільнення чи прийому на роботу, а також при укладанні трудових договорів, зокрема цивільно-правового характеру.

На всі запитання вони отримали вичерпну, кваліфіковану відповідь інспектора праці .

Підсумки підвела начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Кириченко, яка надала перелік вакансій актуальних на ринку праці міста та району станом на 10 березня 2021 року.

Захід пройшов в дружній робочій атмосфері та приніс користь особам, які опинилися в складній життєвій ситуації (фото додаються).

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).