За січень-червень 2021 року на розгляд комісії Головного управління ДПС у Черкаській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Комісія) подано 9998 Повідомлень про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування 882 суб’єктами господарювання на загальну суму 123,7 млн. гривень.

За результатами розгляду Повідомлень щодо подання пояснень та копій документів:

  • по 9210 прийнято рішення про реєстрацію (762 СГ) ПН/РК на загальну суму ПДВ 93,6 млн грн (або 75,7 відс.);
  • по 788 прийнято рішення про відмову (285 СГ) в реєстрації ПН/РК на загальну суму ПДВ 30,1 млн грн (або 24,3 відс.).

Крім того, Комісією враховано 302 Таблиці даних платника податку з інформацією щодо кодів видів економічної діяльності платника податку згідно з УКТЗЕД та/або кодів послуг згідно з ДКПП.

Якщо у майбутньому будуть виявлені ризики у діяльності підприємства, таблиця може бути скасована, як на регіональному так і на центральному рівні.

З метою усунення недоліків, які мають місце при подані Таблиці, пропонуємо платникам надавати до такої Таблиці уніфіковану форму пояснення. Зразок для заповнення такої форми додається.

 У разі виникнення додаткових питань з приводу зупинення реєстрації ПН/РК, ви завжди можете отримати консультацію у спеціалістів ГУ ДПС у Черкаській області за номером (0472) 33-91-97.