У зв’язку з погіршенням погодніх умов комунальники міста переведені у посилений, цілодобовий режим роботи.

За повідомленням УкрГМЦ 27 лютого, на всій території України спостерігатиметься погіршення погодних умов: пориви вітру 15-20 м/с, сильні хуртовини та снігові замети, на дорогах ожеледиця. Видимість у світлу пору 150-200 м, в нічну 100-150 м.

З метою координування та злагодженої роботи всіх комунальних служб, підприємств установ та організацій. Недопущення виникнення аварійних ситуацій на об’єктах інфраструктури міста, управління житлово-комунального господарства міста проводить постійний моніториниг.

Станом на 12:00 до виконання дій за призначенням готово 4 одиниці техніки, 11 одиниць перебуває в резерві, у разі різкого погіршення погодних умов резервна техніка оперативно залучатиметься.

Підприємства, які згідно рішення виконавчого комітету закріплені за кварталами міста, отримали відповідне повідомлення про погіршення погодних умов та, в разі необхідності, будуть залучені.

Комунальні підприємства забезпечені паливно-мастильними матеріалами та посипальною сумішшю для посипання доріг та тротуарів.

Управління ЖКГ просить громадян бути пильними та обережними. У разі виявлення будь-яких ситуацій, що загрожують життю чи здоров’ю людей, безпеці руху транспортних засобів негайно повідомляти за телефонами 5-30-77 (в робочий час); 5-50-13; 5-21-72 (цілодобово)