За даними підрозділів Міграційної служби області черкащани щодня звертаються з приводу оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Частина осіб планує «закордонний» відпочинок, а інші – їдуть працевлаштовуватися до іноземних країн.

Так, лише у липні понад 3,5 тисячі черкащан отримали біометричні закордонні паспорти, ще стільки ж – подали заяву на оформлення документа.

Працівниками Головного управлінням ДПС у Черкаській області розроблені інформаційні листівки щодо необхідності декларувати іноземні доходи, які розміщені на стендах  у підрозділах  Міграційної служби для інформування громадян, а також  надаються, як роздатковий матеріал.

Співпраця Податкової та Міграційної служб сприятиме проінформованості громадян, які працюють тимчасово або постійно за кордоном, про зобов’язання декларувати доходи, отримані як із джерел в Україні, так й іноземні доходи.

Звертаємо увагу, що завдяки співпраці Міністерства цифрової трансформації України, Державної міграційної служби та Державної податкової служби була впроваджена комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків.