Засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради

23 лютого 2022 року о 10.00 у залі засідань міської ради за адресою: м. Золотоноша вул. Садовий проїзд, 8 відбудеться засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради з переліком питань:

Засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради

28 січня 2022 року о 10.00 у залі засідань міської ради за адресою: м. Золотоноша вул. Садовий проїзд, 8 відбудеться засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради з переліком питань: – про виконання бюджету Золотоніської міської територіальної громади за 2021 рік;- про внесення змін до бюджету Золотоніської міської територіальної громади на 2022 рік; – про роботу виконавчого комітету Золотоніської міської ради щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення за 2021 рік; – вирішення питань життєдіяльності громади.

Засідання виконавчого комітету

10 грудня 2021 року о 10.00 у залі засідань міської ради за адресою: м. Золотоноша вул. Садовий проїзд, 8 відбудеться засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради з переліком питань:

про проєкт Золотоніської міської територіальної громади на 2022 рік;
про проєкт Програми економічного та соціального розвитку Золотоніської територіальної громади на 2022 рік;
про внесення змін до бюджету Золотоніської міської територіальної громади на 2021 рік;
вирішення питань життєдіяльності громади.

Засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради

18 жовтня 2021 року о 10.00 у залі засідань міської ради за адресою: м. Золотоноша вул. Садовий проїзд, 8 відбудеться засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради з переліком питань:

Засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради

23 вересня 2021 року о 10.00 у залі засідань міської ради за адресою: м. Золотоноша вул. Садовий проїзд, 8 відбудеться засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради з переліком питань:

Засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради

26 травня 2021 року о 10.00 у залі засідань міської ради за адресою м. Золотоноша вул. Садовий проїзд, 8 відбудеться засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради з переліком питань:

Конкурс на заміщення п’яти вакантних посад головних спеціалістів виконавчого комітету

Виконавчий комітет Золотоніської міської ради оголошує конкурс на заміщення п’яти вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування  – головних спеціалістів виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

comments powered by HyperComments