Формування конкурсної комісії на посаду директора комунального підприємства  „Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги

Відповідно до п. 12 Порядку чекаємо на пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії протягом 15 календарних днів (з моменту оприлюднення цього оголошення). Пропозиції просимо направляти у письмовому вигляді на адресу: м.Золотоноша, вул.Садовий проїзд, 8. Останній день прийому пропозицій 05.10.2021 до
16 год. 00 хв.

Конкурс на заміщення вакантної посади – спеціаліста фінансово-господарського відділу УЖКГ

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує   конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  спеціаліста фінансово-господарського відділу управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення вакантної посади – начальника служби містобудівного кадастру управління архітектури

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує   конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  начальника служби містобудівного кадастру управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника .

Конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства ” Золотоніська багатопрофільна лікарня”

Вимоги до претендента: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) у галузі знань “Управління та адміністрування” (за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” або “Менеджмент”) або “Охорона здоров’я” з наступною спеціалізацією зі спеціальності “Організації і управління охороною здоров’я” або “Право”, або “Соціальні та поведінкові науки”, або “Гуманітарні науки”.

Конкурсна комісія на посаду директора “Золотоніської багатопрофільної лікарні”

Оголошення про початок формування конкурсної комісії на посаду директора  комунального некомерційного підприємства “Золотоніська багатопрофільна лікарня” Золотоніської міської ради

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує   конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

comments powered by HyperComments