Енергетичний форум „Незалежна теплоенергетикаˮ

16 листопада 2022 року в Києві відбудеться енергетичний форум „Незалежна теплоенергетикаˮ, який має на меті залучити представників Уряду та органів місцевого самоврядування, мерів міст і очільників територіальних громад, галузевих асоціацій, представників донорських програм та фінансових інституцій, а також бізнес – спільноти для обговорення основного питання – як підготуватись до опалювального сезону 2022 – 2023.

Щодо подання заявок у системі ДАР на отримання рукавів для зберігання зерна

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України оголошують про початок реєстрації для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн. Проект реалізується за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а гакож австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва знову відкрита для реєстрації!

Естонська рада у справах біженців у співпраці із Запорізьким благодійним фондом “Єдність за майбутнє” та Естонськаорганізація “Гараж48” запрошують жінок в Україні втілити свої мрії щодо власного бізнесу та стати підприємицею! У програмі підприємництва можуть взяти участь жінки (внутрішньо переміщені особи та місцеві жительки), які проживають у Черкаській області.

Hackathon  for Leadership in Local Innovations

Громадська організація «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» ініціює проведення всеукраїнського проекту HALLI  – Hackathon  for Leadership in Local Innovations.

Каталог експортерів „Buy from Cherkasy region“

З метою сприяння розвитку міжнародної торгівлі обласна державна адміністрація з 2018 року реалізує проект зі створення каталогу експортоорієнтованих підприємств Черкаської області „Buy from Cherkasy region“. 

Проведення дерегуляції господарської діяльності

„Указами Президента України Володимира Зеленського від 20 вересня 2020 №713/2019 „Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції” та від 08 листопада 2019 року № 837/2019 „Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави” Кабінету Міністрів України поставлено завдання щодо проведення дерегуляції господарської діяльності.

Конкурсний відбір технічних завдань до Плану реалізації Стратегії розвитку перспективної Золотоніської ТГ до 2027 року

Технічні завдання, які відповідають завданням Стратегії розвитку перспективної Золотоніської  (Додаток 1) за формою (Додаток 2) приймаються у  паперовому та у електронному вигляді за адресою: 19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, каб. 11, а також за електронною поштою: zolo_economic@ukr.net

Тарифи на 2021 рік

14 грудня 2020 року на засіданні виконавчого комітету Золотоніської міської ради були розглянуті та затверджені на 2021 рік наступні тарифи:

Повідомлення про коригування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання на опалювальний період 2020-2021 рр. у зв’язку зі зміною ціни на природний газ

Згідно п.11, п.98 Постанови №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» від 01.06.2011 р. в зв’язку з підвищенням ціни природного газу з планової середньої ціни у тарифі 4048,49 грн без ПДВ до 4318,99 грн без ПДВ (згідно прейскуранту НАК «Нафтогаз України»)  з вересня 2020 р. (зростання на 270,50 грн або на 7 %) КП «Міський водоканал» подав скоригований розрахунок тарифу на теплову енергію. 

Про надання дозволу на торгівлю живими квітами напередодні 8 березня

Згідно з розпорядженням міського голови № 23 від 02.03.2020 “Про надання дозволу на торгівлю живими квітами напередодні 8 березня 2020 року” суб’єктам підприємницької діяльності всіх форм власності дозволено проводити торгівлю живими квітами з 05.03.2020 по 08.03.2020 за адресою: вул. Черкаська, 1

Конкурсу з вибору керуючої компанії «Індустріальний парк «Золотоноша»

Згідно протоколу засідання конкурсної комісії № 3 від 31.10.2019 року прийнято рішення про продовження термінів подачі документів до 11.11.2019 та проведення конкурсу 12.11.2019 з вибору керуючої компанії «Індустріальний парк «Золотоноша» в місті Золотоноша.

Конкурс з вибору керуючої компанії індустріальним парком «Золотоноша»

Додаткову інформацію щодо конкурсу з вибору керуючої компанії «Індустріальний «парк  Золотоноша» можна отримати в управлінні економіки виконавчого комітету Золотоніської міської ради за адресою: 19700, Черкаська область, місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, каб. 10,11 електронна почта: Управління економіки zolo_economic@ukr.net  або за тел. (04737)  23850.

Конкурс на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста управління економіки

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста управління економіки на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Шановні представники малого та середнього бізнесу міста

21 березня 2019 року в приміщенні залу засідання Золотоніської міської ради о 10 годині відбудеться засідання розширеної координаційної ради з питань інновацій в податковому, трудовому законодавстві України, перевірок, бухгалтерського та податкового обліку.

До уваги представників агропідприємств!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного „рейдерства” при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Товариство з обмеженою відповідальністю “Підприємство з іноземними інвестиціями “Еконія” інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля. Інформація про суб’єкта господарювання: 19700, Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Шевченка, будинок 24А, тел.: (04737) 21-6-38.

Встановлення розміру тарифу на перевезення пасажирів автобусами міського сполучення

Встановити ПрАТ „Золотоніське АТП-17112” (далі – підприємство) тариф на перевезення пасажирів автобусами міського сполучення у розмірі 7 (сім) грн. за одну поїздку одного пасажира. При наявності проїзного квитка, виданого підприємством, школярам 1-4 класів здійснювати безкоштовний проїзд по дорозі до школи та додому на усіх міських автобусних маршрутах загального користування.

До уваги представників агропідприємств та інших суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів агроінфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській облдержадміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Робоча група з питань захисту прав інвесторів та протидії незаконному поглинанню

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

comments powered by HyperComments