Про надання дозволу на торгівлю живими квітами напередодні 8 березня

Згідно з розпорядженням міського голови № 23 від 02.03.2020 “Про надання дозволу на торгівлю живими квітами напередодні 8 березня 2020 року” суб’єктам підприємницької діяльності всіх форм власності дозволено проводити торгівлю живими квітами з 05.03.2020 по 08.03.2020 за адресою: вул. Черкаська, 1

Конкурсу з вибору керуючої компанії «Індустріальний парк «Золотоноша»

Згідно протоколу засідання конкурсної комісії № 3 від 31.10.2019 року прийнято рішення про продовження термінів подачі документів до 11.11.2019 та проведення конкурсу 12.11.2019 з вибору керуючої компанії «Індустріальний парк «Золотоноша» в місті Золотоноша.

Конкурс з вибору керуючої компанії індустріальним парком «Золотоноша»

Додаткову інформацію щодо конкурсу з вибору керуючої компанії «Індустріальний «парк  Золотоноша» можна отримати в управлінні економіки виконавчого комітету Золотоніської міської ради за адресою: 19700, Черкаська область, місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, каб. 10,11 електронна почта: Управління економіки zolo_economic@ukr.net  або за тел. (04737)  23850.

Конкурс на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста управління економіки

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста управління економіки на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Шановні представники малого та середнього бізнесу міста

21 березня 2019 року в приміщенні залу засідання Золотоніської міської ради о 10 годині відбудеться засідання розширеної координаційної ради з питань інновацій в податковому, трудовому законодавстві України, перевірок, бухгалтерського та податкового обліку.

До уваги представників агропідприємств!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного „рейдерства” при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Товариство з обмеженою відповідальністю “Підприємство з іноземними інвестиціями “Еконія” інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля. Інформація про суб’єкта господарювання: 19700, Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Шевченка, будинок 24А, тел.: (04737) 21-6-38.

Встановлення розміру тарифу на перевезення пасажирів автобусами міського сполучення

Встановити ПрАТ „Золотоніське АТП-17112” (далі – підприємство) тариф на перевезення пасажирів автобусами міського сполучення у розмірі 7 (сім) грн. за одну поїздку одного пасажира. При наявності проїзного квитка, виданого підприємством, школярам 1-4 класів здійснювати безкоштовний проїзд по дорозі до школи та додому на усіх міських автобусних маршрутах загального користування.

До уваги представників агропідприємств та інших суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів агроінфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській облдержадміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Робоча група з питань захисту прав інвесторів та протидії незаконному поглинанню

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Внесення змін до рішення “Про погодження КП „Міський водоканал” Інвестиційної програми у сфері теплопостачання”

Розглянувши доповідну записку начальника управління економіки Остроглазової В.В. (29.10.2018 № 2235) щодо термінів оприлюднення тарифів, прийнятих рішенням виконавчого комітету від 10.10.2018 №331 „Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.06.2018 №191 „Про погодження  КП „Міський водоканал” Інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2018 рік та встановлення одноставкових тарифів на послуги з централізованого опалення”, керуючись п. 2 „а” ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

Погодження КП „Міський водоканал” Інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2018 рік

Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 13.06.2018 №191 „Про погодження КП „Міський водоканал” Інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2018 рік та встановлення одноставкових тарифів на послуги з централізованого опалення”, виклавши п.2 в новій редакції:

До уваги представників агропідприємств!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші появи аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Початок сезонної заготівлі фруктів на території міста

З 10 червня  розпочалася сезонна заготівля  фруктів, яка триватиме до 1 жовтня поточного року. Рішенням  виконавчого комітету Золотоніської міської ради від 24.05.2018 №151 «Про організацію сезонної заготівлі фруктів на території міста» затверджено дислокацію, де чітко визначені місця розташування пунктів прийому фруктів. Звертаємо Вашу увагу, що в разі недотримання вимог рішення, до порушників будуть застосовані фінансові санкції та розірвані угоди на здійснення сезонної заготівлі фруктів.

Дислокація пунктів сезонної заготівлі фруктів

Рішенням Виконавчого комітету Золотоніської міської ради № 151 від 24.05.2018 „ Про організацію сезонної заготівлі фруктів на території міста” було затверджено дислокацію пунктів сезонної заготівлі фруктів на території м. Золотоноша, які розпочинають свою роботу з 10 червня по 01 жовтня 2018 року

Режим роботи відкритих майданчиків закладів громадського харчування

Встановити режим роботи відкритих майданчиків закладів громадського харчування на території м. Золотоноша у весняно – літній період 2018 року з 01 травня по 01 жовтня 2018 року: у п’ятницю та суботу до 24.00 години, у інші дні тижня (понеділок, вівторок, середа, четвер та неділя) – до 22.00 години. Суб’єктам господарювання після визначеного часу забезпечити музичний супровід роботи закладу у фоновому режимі

Постійно діюча комісія щодо безпечності реалізації та виробництва харчових продуктів у місті

За підсумками селекторної наради від 11.07.2016 щодо аналізу стану безпечності якості харчових продуктів на території області, з метою впорядкування ринків, торгівельної мережі міста, ресторанного господарства, дотримання санітарно-гігієнічних, ветеринарних норм та інших нормативних актів у сфері зайняття торговельною діяльністю суб’єктами підприємницької діяльності всіх форм власності, покращення роботи підприємств торгівлі, виконком міської ради вирішив утворити постійно діючу комісію…

Відкрито фінансування програми «теплих кредитів»

Відтепер усі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) та отримати відшкодування

Організація сезонної торгівлі квасом

Виконком міської ради вирішив затвердити дислокацію торгових точок для сезонної торгівлі квасом в місті з 1 травня до 30 вересня 2018 року, затвердити вимоги до розміщення об’єктів сезонної торгівлі квасом на території міста.

comments powered by HyperComments