Громадські слухання щодо розробленого детального плану частин території Золотоніської міської ради

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частин території Золотоніської міської ради по вул. Степана Разіна, 34 а з метою розміщення житлового будинку та господарської будівлі.

Оголошення про початок громадських слухань

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини міста в межах земельної ділянки по вул. Новоселівська, 60, яким передбачено розміщення складського приміщення для зберігання товарної продукції.

Оголошення про початок громадських слухань

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частин території Золотоніської міської ради по вул. Шевченка, 10, яким передбачено розміщення стаціонарного автомобільного газозаправного пункту.

Держгеокадастр Черкаської області закликає власників земельних ділянок і землекористувачів перевірити відомості про свої земельні ділянки на Публічній кадастровій карті

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області систематизує інформацію про земельні ділянки, право власності (користування), на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди) та відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру (ДЗК).

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) повідомляє. Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із зазначенням 100 відсотків.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальника служби містобудівного кадастру управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста.

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту

Детальним планом території в місті Золотоноша по вул. Шевченка, 10 для розміщення стаціонарного автомобільного газозаправного пункту передбачається розміщення стаціонарного газового заправника для АГЗП LPG-10. Стаціонарний АГЗП призначений для зберігання та заправки автомобілів скрапленим вуглеводневим газом (СВГ), що складається із суміші пропану і бутану.

Власникам земельних ділянок без кадастрового номера Держгеокадастр Черкаської області радить звернутися до землевпорядних організацій

Відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр» у разі, якщо відомості про земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, то їхня державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності). Виготовляють таку документацію землевпорядні організації.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Золотоніська міська рада, на підставі Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Закону України «Про місцеве самоврядування» виступає Замовником проекту детального плану території  частини міста Золотоноша Черкаської області в межах земельної ділянки по вул. Шевченка, 10 (Рішення від 04.12.2018 № 41-34/VII.).

Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини міста в межах земельної ділянки по вул. Жашківська, 32, яким передбачено зміну цільового призначення на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (сео) проекту

Золотоніська міська рада, на підставі Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Закону України «Про місцеве самоврядування» виступає Замовником проекту детального плану території  частини міста Золотоноша Черкаської області в межах земельної ділянки по вул. Шевченка, 10 (Рішення від 04.12.2018 № 41-34/VII.).

Розгляд пропозицій щодо детального плану земельної ділянки по вул. Баха, 4

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини міста в межах земельної ділянки по вул. Баха, 4, яким передбачено розміщення магазину.

Відповідальною особою є головний архітектор м. Золотоноша Веснін Ігор Володимирович.

До уваги орендарів та власників земельних ділянок

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.03.2018 №162 «Про внесення змін до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів» внесено зміни у примітку до додатка 1 до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.11.2016 № 489 (далі – Порядок №489).

Розгляд детального плану в межах земельної ділянки вул. Б.Хмельницького, 2

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини міста в межах земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького, 2 для розміщення садибного житлового будинку. Відповідальною особою є головний архітектор м. Золотоноша Веснін Ігор Володимирович.

Громадські слухання щодо детального плану частини міста

Управління архітектури повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини міста в межах земельної ділянки по вул. Благовіщенській, 55 в м. Золотоноша. Відповідальною особою є головний архітектор м. Золотоноша Веснін Ігор Володимирович. Пропозиції приймаються до 04.11.2018.

Громадські слухання щодо детальних планів території

Управління архітектури повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розроблення детальних планів частин території Золотоніської міської ради: по вул. Шевченка, 172, де передбачається будівництво автомийки; по вул. Гайдара, 14 в м. Золотоноша, для розміщення садибного житлового будинку. Громадські слухання з вищезазначеного питання відбудуться 15.10.2018 о 17-й годині у приміщенні міського Будинку культури.

Конкурс відбору виконавців послуг робіт із землеустрою не відбувся

Управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин по м. Золотоноша повідомляє, що на час проведення конкурсу 22.08.2018 щодо відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, не надійшло жодної заяви на участь у ньому, тому конкурс вважається таким, що не відбувався.

comments powered by HyperComments