Громадські слухання: детальний план території в межах земельної ділянки ОСТ «Славутич»

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території в межах земельної ділянки ОСТ «Славутич» з прилеглою до нього територією в адміністративних межах Золотоніської міської ради, за межами села Коробівка.

Громадські слухання: детальний план території в межах земельної ділянки по вул. Польова, 2 в с. Деньги

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території в межах земельної ділянки по вул. Польова, 2 в с. Деньги Золотоніського району Черкаської області.

Громадські слухання: детальний план частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Миколаївська, 17 а

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Миколаївська, 17 а.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проекту

Детальний план території в межах земельної ділянки  ОСТ «Славутич» з прилеглою до нього територією в адміністративних межах Золотоніської міської ради, за межами села Коробівка.

Громадські слухання: детальний план частини с. Деньги в межах земельної ділянки по вул. Центральна, 127

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Деньги в межах земельної ділянки по вул. Центральна, 127.

Громадські слухання: детальний план частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Степана Разіна, 12 Б

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Степана Разіна, 12 Б.

Громадські слухання: детальний план частини с. Деньги в межах земельної ділянки по вул. Польова, 1

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Деньги в межах земельної ділянки по вул. Польова, 1.

Громадські слухання: детальний план частини с. Крупське в межах земельної ділянки по вул. Андрія Вовка, 37

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Крупське в межах земельної ділянки по вул. Андрія Вовка, 37.

Громадські слухання: детальний план частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Обухова, 60 А

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Обухова, 60 А.

Громадські слухання: детальний плану частини с. Благодатне в межах земельної ділянки по вул. Гайдара, б/н

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Благодатне в межах земельної ділянки по вул. Гайдара, б/н.

Громадські слухання: детальний план частини с. Благодатне в межах земельної ділянки на вул. Героїв праці, 73

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Благодатне в межах земельної ділянки по вул. Героїв праці, 73.

Громадські слухання: детальний план частини с. Кедина Гора в межах земельних ділянок по вул. Курортна, 37 та 37 А

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Кедина Гора в межах земельних ділянок по вул. Курортна, 37 та 37 А для можливості зміни цільового призначення земельних ділянок, які знаходяться у приватній власності.

Громадські слухання: детальний план с. Кедина Гора, Курортна 13

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Кедина Гора в межах земельної ділянки по вул. Курортна, 13 для можливості зміни цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у приватній власності.

Громадські слухання: детальний план частини с. Кропивна

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Кропивна в межах земельної ділянки по вул. Молодіжна, обмеженої вулицею Шевченка та ділянкою по вул. Молодіжна, 22 для розміщення житлових будинків.

Громадські слухання: детальний план частини с. Деньги в межах земельної ділянки на вул. Центральна, 49

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Деньги в межах земельної ділянки по вул. Центральна, 49 для можливості зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Центральна,49, яка належить на праві приватної власності Хвилю В.В.

Оголошення про початок громадських слухань

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо коригування детального плану частини території Золотоніської міської ради по вул. Берези, 28 в с. Благодатне, яким передбачено розміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів та передачу земельної ділянки у власність

Оголошення про початок громадських слухань

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по пров. Чкалова, 8, яким передбачено розміщення житлового будинку та передачу земельної ділянки у власність.

Оголошення про початок громадських слухань

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Богунського між вул. Осіння та вул. 23 Вересня, яким передбачено розміщення житлових будинків.

Конкурс на заміщення вакантної посади – начальника служби містобудівного кадастру управління архітектури

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує   конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  начальника служби містобудівного кадастру управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника .

Оголошення про початок громадських слухань

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Замкова, 47 для реконструкції нежитлових приміщень під багатоповерховий житловий будинок з підвалом.

comments powered by HyperComments