Торгівля технічно складними побутовими товарами за готівку через РРО (касові апарати)

Золотоніська ОДПІ ГУ ДФС в Черкаській області повідомляє, що з 08.05.2017 року торгівля технічно складними побутовими товарами проводиться із обов’язковим застосуванням касових апаратів, включно фізичними особами-підприємцями платниками єдиного податку.

Нові бюджетні рахунки для сплати податків та митних платежів

Державна казначейська служба України відкрила нові бюджетні рахунки для зарахування платежів до державного і місцевих бюджетів. Звертаємо увагу платників на необхідність починаючи від 2 липня заповнювати  у розрахункових документах  на сплату податків і зборів реквізити нових бюджетних рахунків та не допускати виникнення податкового боргу через невірне зазначення реквізитів.

Нові реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів

У зв’язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і  місцевих бюджетів. Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua)

Нові реквізити бюджетних рахунків

Золотоніська ОДПІ повідомляє , що з 2 липня 2018 року  відкриваються на балансі Державної казначейської служби України (МФО – 899998) і вступають в дію  нові реквізити бюджетних рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів. Додатково повідомляємо, що реквізити нових бюджетних рахунків розміщені на веб-порталі органу ДФС України в рубриці «Бюджетні рахунки».

Реорганізація територіальних органів ДФС

В області передбачено реорганізувати державні податкові інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області шляхом їх приєднання як структурних підрозділів до Головного управління ДФС в області. Наказом Державної фіскальної служби України №300 призначено голів комісій з реорганізації вказаних державних податкових інспекцій. Голова комісії з реорганізації Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції – Миргородська Антоніна Дмитрівна. Строк проведення реорганізації – три місяці з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

Звільнення від сплати єдиного внеску

Звільняються від сплати єдиного внеску фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які брали спрощену систему оподаткування, та члени фермерського господарства

Декларування – 2018

Золотоніська ОДПІ інформує про початок Кампанії Декларування – 2018, яка буде тривати з 01.01.2018 по 01.05.2018.

comments powered by HyperComments