Статистика ГУ ДПС у Черкаській області: антикорупційні заходи ДПС, відшкодування ПДВ, перевірки СГ та розгляд справ у судах

Головне управління ДПС у Черкаській області спрямовує свою діяльність на постійну профілактичну роботу з працівниками по запобіганню вчиненню корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень. За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Черкаській області, у вересні – жовтні цього року з працівниками головного управління проведено 139 навчальних заходів та тематичні тестування.

Поточні результати деклараційної кампанії – 2019 та нагадування про відповідальність декларантів

Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління  ДПС у Черкаській області Микола Кислинський розповів про поточні результати кампанії декларування доходів за 2018 рік, наголосив на особливих термінах подання декларацій, нагадав про право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного року та порядок реалізації права та озвучив відповідальність за не задекларовані доходи та несвоєчасно сплачені податкові зобов’язання.

Черкаська область спрямувала до бюджетів 10,6 мільярдів гривень податків

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що за десять місяців п.р. від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло 10,6 млрд. грн. податків, зборів, платежів. Це на понад 1,7  млрд. грн. більше, ніж за січень-жовтень минулого року.

Право на податкову соціальну пільгу: актуальна інформація для роботодавців і працівників

З наближенням Всеукраїнського тижня права в головному управлінні ДПС у Черкаській області започатковано серію коментарів для фізичних осіб стосовно прав, обов’язків та застосування податкових пільг. Перша підбірка стосується права на застосування податкової соціальної пільги до заробітної плати.

Право на податкову знижку за навчання

З наближенням Всеукраїнського тижня права в Головному управлінні ДПС у Черкаській області започатковано серію коментарів для фізичних осіб стосовно прав, обов’язків та застосування податкових пільг.  Друга підбірка стосується права на застосування податкової знижки за навчання. Питання – відповіді наведені наведено з сервісу «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс».

Доповнено правила реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків

Управління обcлуговування платників Головного правління ДПС у Черкаській області наголошує на змінах щодо постановки на облік іноземців та осіб без громадянства. Вказані зміни внесені наказом Міністерства фінансів України від 10.07.2019 №294 до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

ДПС закликає платників рішуче відмовлятися від співробітництва з шахраями, які видають себе за податківців

Головне управління ДПС у Черкаській області, за повідомленнями платників, попереджає про активізацію осіб, які звертаються з незаконними вимогами від імені посадових осіб податкової служби. Закликаємо бути обачними, не піддаватись на провокації і рішуче відмовлятись від співробітництва з такими особами. Вони не мають жодного відношення до служби.

Статистика ГУ ДПС у Черкаській області: новозареєстровані платники – 2019, видача та анулювання ліцензій

За повідомленням управління обслуговування платників Головного управління ДПС у Черкаській області за десять місяців поточного року кількість новозареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону склала 7297, у т.ч. 1213 – юридичні особи та 6084 – фізичні. За січень – жовтень 2018 року зареєструвалися 8433 платників (у т.ч. 7204 ФОП).

Перерахування коштів за товар чи послугу в безготівковій формі банківським переказом на поточний рахунок продавця без застосування платіжних карток не потребує РРО, – Сергій Верланов

Державна податкова служба продовжує роз’яснювати положення Закону України “Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” і Закон України № 128 від 20.09.2019

Фактичні перевірки роботодавців: детальні відповіді ДПС на 3 базові питання

У зв’язку зі зверненнями платників наводимо відповіді з сервісу «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» на запитання про особливості перевірок роботодавців з питань дотримання законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками.

За участі податкової служби на Черкащині працевлаштовано 10508 осіб

Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління  ДПС у Черкаській області Микола Кислинський розповів про поточні результати роботи податкової служби області з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів та озвучив результати контролю за сплатою податків із заробітної плати.

Надходження податків від Черкаської області перевищать десять з половиною мільярдів гривень

В Черкаській області збір податків до державного бюджету України уже перевищив 4,5 млрд. гривень. А надходження податків до місцевих бюджетів Черкаської області незабаром сягнуть шести мільярдів гривень.

Статистика ГУ ДПС у Черкаській області: новозареєстровані платники – 2019, видача та анулювання ліцензій, результати контрольної роботи

За повідомленням управління обслуговування платників Головного управління ДПС у Черкаській області за дев’ять місяців поточного року кількість новозареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону склала 6481, у т.ч. 1104 юридичні особи та 5377 – фізичні. За січень – вересень 2018 року зареєструвались 6373 платники, у т.ч. 5276  – ФОП.

«Урожай» на Черкащині: результати 9 місяців

Поточні результати операції «Урожай – 2019» повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління  ДПС у Черкаській області Микола Кислинський

Статистика ГУ ДПС у Черкаській області: новозареєстровані платники – 2019, видача та анулювання ліцензій, результати контрольної роботи

За повідомленням управління обслуговування платників Головного управління ДПС у Черкаській області за дев’ять місяців поточного року кількість новозареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону склала 6481, у т.ч. 1104 юридичні особи та 5377 – фізичні. За січень – вересень 2018 року зареєструвались 6373 платники, у т.ч. 5276  – ФОП.

Черкаська область спрямувала до бюджетів майже 9,5 мільярдів гривень податків

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що за дев’ять місяців п.р. від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло 9,416 млрд. грн. податків, зборів, платежів. Це на понад півтора мільярди гривень більше, ніж за січень-вересень минулого року.

Виконання обов’язків начальника головного управління ДПС у Черкаській області покладено на Дмитра Тарана

Виконання обов’язків начальника Головного управління ДПС у Черкаській області покладено з 9 жовтня 2019 року на начальника управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області Тарана Дмитра Петровича.

Особливості нарахування єдиного внеску на суму зарплати осіб з інвалідністю – 6 актуальних прикладів

У зв’язку із запитаннями платників єдиного внеску головне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу на особливості нарахування єдиного внеску на заробітну плату найманих працівників – осіб з інвалідністю у 2018 – 2019 рр. та наводить приклади.

Відповіді на 5 запитань про використання (та оподаткування) власних коштів підприємця

У зв’язку із численними запитаннями фізичних осіб – підприємців наводимо актуальні питання – відповіді з бази «ЗІР», категорії 104.04, 107.04 та 107.12 щодо особливостей відображення у книзі обліку доходів, оподаткування та використання внесених підприємцем на розрахунковий рахунок власних коштів. 

З 1 жовтня вводяться в дію нові рахунки для сплати податків!

Платникам варто готуватися до сплати з 1 жовтня податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки, відкриті відповідно до вимог стандарту ІВАN. Також нагадуємо, що банки до 31 жовтня самостійно здійснюють зміну рахунків платників відповідно до вимог стандарту IBAN і повідомляють про це зокрема ДПС. Детально про це – у коментарі головного управління ДПС у Черкаській області.

comments powered by HyperComments