Осінній листопад додає роботи міському комунальному господарству, яке згідно з одним графіком вивозить тверді побутові відходи, з іншим, акційним, – рослинні рештки. Актуальним залишається і вивезення гілля після буревію. Саме з цієї проблеми і стартувала нарада керівників комунальних служб міста, роботу якої зазвичай курирує перший заступник міського голови Олег Масло.

На його думку, щоби прискорити вивезення обламаного гілля, варто знову залучати додаткову техніку підприємств, організацій та приватних підприємців. За словами директора «Міськводоканалу» Сергія Кузнєцова, комунальні вантажівки зайняті ще й на прибиранні накопиченого на кладовищах по вул. Миколи Негоди та Монастирській сміття. Хоча, як зауважив Олег Масло, мешканці вул. Благовіщенська та Кузнєцова по-господарському прибрали всі гілки до галуззя, готуючись до опалювального сезону. Головуючий підтримав пропозицію керівника придбати наступного року ще 8 габаритних семикубових баків для сміття. Як показує практика, вже сьогодні вони затребувані на вул. Баха, 90, на розі 23 Вересня-Черкаська та 23 Вересня-Чехова, Незалежності, 37, Лікарняній. Після закінчення безоплатного прибирання рослинних решток наявні баки будуть встановлені саме за цими адресами.

З 1-го листопада мешканці міста, які мають намір врізатися у загальноміську систему водопостачання чи водовідведення, дозвіл на проведення земляних робіт повинні брати в управлінні житлово-комунального господарства, а не в КП «Міськводоканал», як було до цього. Фахівці відділу благоустрою таким чином знатимуть, хто саме розпочинає копати траншею і від кого вимагати прибирання території після завершення врізки.

Головний інженер ТОВ «380 В» Василь Падалка доповів про початок робіт з облаштування освітлення у парку Неверовського та ремонт флагштоків на центральній площі. У зв’язку з переведенням годинників з 30-го жовтня вуличні ліхтарі ввечері вмикаються о 17-й годині. Енергетик взяв на замітку зауваження першого заступника щодо перегорілих ламп на розі вул. Шевченка-Соборна, де організований реверсний рух транспорту.

Дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд, за словами очільника товариства Володимира Клімова, продовжують роботи з будівництва тротуару по вул. Баха.

Заступник голови правління ПрАТ «Янтарь» Олександр Онопрієнко розповів про ситуацію щодо відновлення електроживлення до будинку №67В на вул. Баха. Олег Масло пообіцяв поспілкуватися з енергетиками РЕМу і по можливості допомогти у вирішенні проблеми.

За матеріалами тижневика “Златокрай”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).