Часто на нараду керівників комунальних служб міста, що проходить щосереди у кабінеті першого заступника міського голови Олега Масла, приходять мешканці Золотоноші, щоби в оперативному порядку вирішити дошкульні проблеми. Винятком не стало і вчорашнє зібрання.
На нього завітала мешканка вул. Богунського, 14, у якої пішла тріщина по стіні будинку. Причиною вона вважає покладений «лежачий поліцейський», на який звертають увагу не всі водії. Добросовісним вистачає і знаків «Обмеження швидкості руху». Інші ж, особливо кермувальники великотоннажних авто, не зважають ні на які обмежувачі. Її пропозиція – зрізати штучний «поліцейський». Олег Масло пояснив, що рішення про його встановлення ухвалено на загальних зборах кварталу після попереднього письмового звернення його мешканців і погоджене у місцевому відділі поліції. Головна причина – безпека руху учнів до школи №6 вулицями, де відсутні тротуари. Начальник управління ЖКГ Олександр Флоренко показав фото з Google-карти 2015 року, де присутні і господиня побачили тріщину ще 3-річної давнини, до укладення штучної перешкоди. Тому порадили шукати причину осідання в самому будинку, а також «добудувати» штучне обмеження на зеленій зоні, як це зробили, для прикладу, мешканці вул. Пушкіна.
Держава змушує жителів багатоповерхівок бути господарями своїх будинків. Часи, коли за квартплатні кошти і фінансування з місцевого бюджету проводився ремонт внутрішньобудинкових комунікацій, поточний та капремонт дахів тощо, вже минули і вороття їм не буде. Кожному варто усвідомити, що багатоповерхівка – це власність тих, хто в ньому мешкає, і дбати про нього треба самим. Багатоповерхівка на вул. Грушевського – останній будинок, на ремонт даху якого після буревію були виділені кошти з міського бюджету. Надалі нагальний ремонт каналізаційної системи – особиста справа самих жителів.
Проблему просідання каналізаційних люків, як наслідок обстеження після попередньої наради, підняв директор КП «Міськводоканал» Сергій Кузнєцов. Як з’ясувалося, на вул. Євгена Півня, 6; Новоселівській, 2А та інших дбайливі «господарі» прорубали канави для водовідведення до люків, пошкодивши цим самим об’єкти благоустрою. Головуючий поставив завдання – обстежити всі люки, щоб завчасно виявити пошкодження і ліквідувати його. За його словами, мешканці приватного сектора вул. Гоголя – від Миколаївської до Шевченка – не мають сил вкинути сміття у поставлені контейнери: накопичені пакети і мішки скоро виповзуть на центральну вулицю.
Комунальники обговорили проблему поширення амброзії. Сергій Кузнєцов назвав ряд вулиць і об’єктів, де працівники дільниці благоустрою знищують цей бур’ян. Мешканцям приватного сектора та власникам торговельних закладів, на прилеглих територіях яких буяє цей шкідник, будуть вручені приписи-попередження.
Дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» ремонтують покриття вул. Шевченка. Енергетики ТОВ «380 В» перевірять роботу закладених комунікацій електрообладнання після укладення тротуарної плитки на площі Героїв Майдану з боку Садового проїзду.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).