Ще на одній локації у нашому місті облаштують сучасні пішохідники, обладнані світлофорами з таймерами руху. Це відбудеться на пожвавленому проблемному перехресті вулиць – Новоселівська – Обухова, де поруч знаходиться центральний міський ринок та Золотоніська багатопрофільна лікарня. Пише Золотоноша.сіті

Як розповів заступник Золотоніського міського голови Олександр Флоренко, черкаська підрядна організація також замінить старі світлофори на цьому перехресті на більш сучасні, що мають LED-підсвітку.

− Наше управління житлово-комунального господарства уже не один рік успішно співпрацює з черкаськими підрядниками, − каже посадовець. – У минулому році вони облаштували у Золотоноші 2 аналогічні локації – Т-подібне перехрестя Шевченка-Черкаська та роздоріжжя Черкаська-Благовіщенська. Нам вигідно, що на встановлене обладнання спеціалісти дають рік гарантійного зобов’язання. Тобто, у випадку несправності протягом року вони проводять ремонт чи заміну лампочок за власні кошти.

Світлофори такого типу, як показала практика, відмінно себе зарекомендували під час експлуатації. Їхня вартість – 290 тисяч

Проте роботи із оновлення вказаного перехрестя цьогоріч будуть дорожчими минулорічних, оскільки фахівцям доведеться замінити ще й застарілий блок керування.

Ще одна частинка Золотоноші набере нового вигляду. Та чи зменшить це кількість маневруючих між авто пішоходів на цій ділянці? Чи стануть вони більш вихованими учасниками дорожнього руху? Це залежить від рівня самоорганізованості кожного з нас.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).