1 лютого 2019 року в приміщенні обласної державної адміністрації відбувся публічний захист проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп, благодійних організацій та благодійних фондів.

Метою заходу була підтримка активної молоді, виявлення молодіжних суспільно-корисних ініціатив, внесення до календарного плану управління заходів та їх реалізація протягом 2019 року.

Під час публічного захисту проектів пропозицій представники громадських організацій та ініціативних груп  презентували свої ідеї та обгрунтовували доцільність фінансування своїх проектів.

Міські проекти від міської молодіжної громадської організації «Центр розвитку молоді» презентували учасники молодіжного клубу журналістики – Артем Верчик, студент коледжу ветеринарної медицини, та Олександра Приходько, учениця гімназії ім. Скляренка. 2 молодіжні проекти отримали підтримку від управління, а їх  реалізація у місті розпочнеться вже цієї весни.

Проект «Живи здорово» – присвячений підвищенню поінформованості молоді про загрози поширення наркоманії та шкідливих звичок. У рамках проекту «Загадковий та незвіданий Златокрай» буде підготовлено та поширено серед навчальних закладів інтерактивну настільну гру для дітей та молоді з історії нашого міста.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).