18 квітня на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відкрилася педагогічна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини». На виставці представлено  творчі доробки педагогічних колективів і окремих працівників  закладів освіти, самодіяльних громадських об’єднань педагогів, творчих груп, методичних кабінетів та відділів освіти районів, міст та територіальних громад області.

За високі успіхи у популяризації творчих здобутків педагогічних працівників закладу на Міжнародних і Всеукраїнських освітянських виставках пам’ятною відзнакою “Імідж освіти Черкащини” нагороджено Золотоніську загальноосвітню санаторну школу-інтернат І – ІІІ ступенів Черкаської обласної ради.

За системну роботу щодо популяризації інноваційної діяльності навчальних закладів Черкащини на міжнародному та всеукраїнському рівнях Дипломом управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації “ЛІДЕР ОСВІТИ ЧЕРКАЩИНИ” нагороджено відділ освіти та методичний кабінет Золотоніської міської ради та виконавчого комітету