Нещодавно мешканець нашого міста, учасник АТО Віктор Давидов придбав будинок на 130 квадратних метрів у Запоріжжі. Про це інформує zoloto.city. Там проживає його мама. Чоловік рік служив у батальйоні «Айдар». Був тяжко поранений: отримав вогнепальне осколкове поранення в голову. Одружений, має 10-літню доньку. У Золотоноші це вже шоста особа, яка стала власником житла за рахунок держави.

 – Цим потрібно займатися, збирати документи, довідки. На все це у мене пішло півтора року. Та воно того варте, будинок такий, про який мріяв, – стверджує Віктор В’ячеславович.

Нагадаємо: право на отримання компенсації на належні для отримання житлові приміщення мають особи з інвалідністю внаслідок війни з числа АТОвців першої та другої груп, які перебувають на квартирному обліку. Така особа відкриває рахунок в «Ощадбанку», на який заходять бюджетні гроші. З цього моменту протягом року людина має право підбирати собі житло у будь-якому місті України. Гроші є цільовими і можуть використовуватися лише на купівлю житла. Є певні умови, які обов’язково мають бути витримані. Головна з них – право власності на житло обов’язково реєструється на ім’я АТОвця, тобто, переходить у його приватну власність.

Державою визначено формулу, за якою обраховується сума компенсації, враховуючи склад сім’ї заявника і опосередковану вартість житлового приміщення. При Золотоніському міськвиконкомі створена комісія, за рішенням якої визначається право на отримання такої компенсації. Зазвичай, усі заявники отримують її протягом року.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).