1 вересня відбулося засідання Кабінету Міністрів України, на якому схвалили низку важливих для галузі освіти нормативно-правових актів, якими урегульовуються важливі питання освіти в Україні, зокрема і виділення на 2021 рік освітньої субвенції. Розпорядженням Уряду розподілено майже 1 млрд грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. На окремі освітні об’єкти для кожної області виділено по 40 млн гривень. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Ця субвенція спрямовується на реалізацію проектів, пов’язаних із формуванням нового освітнього простору, безпечного та інклюзивного (безбар’єрного) освітнього середовища, проведення реконструкції та капітального ремонту будівель (їх частин), споруд закладів загальної середньої освіти.

До переліку потрапили 10 навчальних закладів Черкаської області. Серед них один із Золотоніської територіальної громади: загальноосвітня школа I-III ступенів №6. Для покращення освітнього середовища у цьому закладі держава виділила 3 мільйони 750 тисяч 900 гривень.

У число профінансованих закладів потрапили Уманська загальноосвітня школа №3, опорний заклад «Лисянський навчально-виховний комплекс «Школа №1 –гімназія –дошкільний навчальний заклад», Жашківський заклад загальної середньої освіти №3.

Опорний заклад освіти «Христинівський ліцей» отримає найбільший транш – 13 мільйонів 1 тисячу 100 гривень.

У цілому на Черкащину з держбюджету спрямовано 39 млн 999 тис. 900 гривень

За словами заступника міського голови Олександра Флоренка, субвенція буде спрямована на заміну у школі віконних та дверних рам на сучасні пластикові блоки.

Щоби Золотоніська школа №6 отримала кошти з держбюджету, посадовці відділу освіти за пропозицією міського голови Віталія Войцехівського стали учасниками проєкту «Спроможна школа».

– Аналогічних проєктів ми виготовили не один, – сказав Олександр Анатолійович. – Намагаємося скрізь скористатися слушною нагодою. Від цього громада тільки виграє.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).