За словами начальника управління ЖКГ Олександра Флоренка, на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи у центрі Золотоноші підрядник залив бетонну основу під майбутнє футбольне поле. На спортивному майданчику СШІТ №2 заасфальтували ділянки для штучного покриття волейбольного та баскетбольного майданчиків. Про це повідомляє видання Золотоноша.City

 

Працівники ПП «Базис плюс» «заморозили» міські фонтани: чаші резервуарів накрили дерев’яним настилом і огородили декоративним парканом. Пильщики обрізали дерева на вул. Баха, 67. Наразі проводять вирубування чагарників і дикої порослі у районі МРЕО.

«Базисці» дільниці благоустрою підтримують порядок на алеях парків і тротуарах центральних вулиць. Жінок у помаранчевих жилетках, що збирають сміття обабіч центральної вулиці, можна побачити не тільки в районі МБЗ, а й на підйомі із Згарів. За словами директора підприємства Олени Козлової, візит у Кропивну вразив чистотою сільських вулиць, відведеними місцями для збору сміття. Відчувається господарська рука очільника місцевої громади.

Як розповів директор КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов, протягом минулого тижня спеціалісти бригади аварійно-відновлювальних робіт підприємства ліквідували 2 пориви водогону на вулиці Миколаївська. На Домантівському водозаборі пробурюють 2 нові свердловини. На очисних спорудах міста йде підготовка до регламентної очистки відстійників. Дільниця саночищення працює у штатному режимі, вивезення сміття та ТПВ проходить відповідно до оголошених графіків.

 

Тривають роботи на площі Героїв Майдану. Майстри викладають плиткою зону навкруг майбутніх фонтанів.