Золотоніські управлінці сподіваються заасфальтувати ще 10 вулиць цього сезону. На 12 вже з’явилося новеньке покриття. По рівних, щойно збудованих доріжках, бігтиме малеча до 4 золотоніських садочків. Пише Золотоноша.сіті

Комунальні служби працюють у посиленому режимі. І, повірте, це викликано не підготовчою показухою до святкування ювілею незалежності у країні. Такий ритм – буденне явище для господарників.

Працівники приватного підприємства «Базис плюс», яке очолює директор Олена Козлова, продовжують благоустрій набережної річки Золотоношка. Днями на березі з’явилися відпочинкові локації: встановлені зручні лавки та бачки для сміття. Навкруг скейт-парку упорядкували довколишню територію. Цих змін важко не помітити. Кожному, хто скорочує шлях додому через стадіон спортшколи, відразу кидається у вічі спортивне містечко замість городів та бур’янів і очерету. Паралельно працівниці очищають прибордюрну частину вулиці Благовіщенська від бруду і пилу.

Помітно набирає темпів будівництво дитячого майданчика з елементами інклюзивності. На сплановану будівельниками територію вже завезли і розрівняли пісок та щебінь різної фракції.

Дорожники приватного товариства «Золотоношарембуд» під керівництвом Володимира Клімова завершують впорядкування частини вулиці Незалежності, що виходить на центральну магістраль міста. Бригада майстрів виставила обабіч бетонні бордюри та підготувала покриття до асфальтування.

Золотоніське дорожнє підприємство оновило свій автопарк українським потужним аналогом трактора “Bobcat”. Окрім фрезерування доріг під час їх ремонту та навантаження будматеріалів, дану техніка будуть задіювати на прибиранні снігу з тротуарів та провулків міста в зимовий період.

На вулиці Черкаська йде будівництво тротуару від перехрестя з Благовіщенською до Січової. Спеціалісти підрядної організації зняли рештки старого асфальту, встановили бордюри і розпочали укладати нове покриття.

Асфальтування дочекалася й частина вулиці Миколи Негоди (колишня Колгоспна) на в’їзді з об’їзної 23 Вересня. Вона разом з іншими 12-а дорожними об’єктами увійшла до переліку локацій, що відремонтували у Золотоноші за рахунок обласного бюджету. Відтепер місцевим дітлахам створені пречудові умови для катання на скейтах та роликах.

Наразі спеціалісти управління житлово-комунального господарства підготували проєкти, виготовлені у рамках програми «Золотоноша власними руками», ще 10 вулиць і подали їх на розгляд до обласної служби автомобільних доріг. Можливо, новеньке покриття засяє цьогоріч ще на кількох артеріях міста, якого з нетерпінням чекають золотонісці.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).