12 березня 2019 року за сприянням Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості у ЗОШ № 3 відбувся профорієнтаційний захід «Презентація навчального закладу».

Команда кафедри педагогіки вищої школи і освітнього менеджменту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у складі завідувача кафедри, професора Сергія Данилюка, доцентів кафедри Вадима ТкаченкаОлени Михальчук, a також старшого викладача Юлії Скорик провели цікаві зустрічі з школярами міста Золотоноші.

Учні мали можливість познайомитися зі спеціальностями, які пропонує навчально-науковий інститут педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, а також отримати докладну інформацію про нову спеціальність “Менеджмент соціокультурної діяльності”. Під час живого спілкування з викладачами університету, школярі отримали вичерпні відповіді на питання щодо навчання в університеті, умов проживання в гуртожитках, можливостей отримання паралельної освіти за кордоном за програмою подвійного диплому.

Безперечно подібний захід позитивно вплинув на майбутніх студентів, які визначались де їм краще навчатись та на навчальному закладі, який для себе отримає нових студентів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).