• 01/03/2019
  • 18:30
  • ЗОШ №3

21 січня у спортивних залах ЗОШ №3 та гімназії розпочався шостий чемпіонат Золотоноші з волейболу на призи газети “Златокрай”. Турнір триватиме протягом місяця і збере на своїй базі, як зазвичай, відомі колективи із нашого міста та довколишніх сіл.

На першості грають “Алюр” (студенти коледжу ветеринарної медицини), СК “Гельмязів”, “Підприємці”, “Maximum” (колектив однойменного спортивного табору), “Маяк” (Піщане), “Прайм” (Нова Дмитрівка), “Статус” (ЛГЗ “Златогор”), “Благодатне”, “В/ч А1402” (156 зенітний ракетний полк), СК “Деньги”.

Змагання матимуть три базових дні на тиждень – понеділок, середа та п’ятниця (3 гри в день). Резервний день: субота. Початок ігор – 18:30, 19:30, 20:30. Склад команди – 12 гравців та 1 офіційна особа.

Змагання проводяться з обов’язкових 3-х партій. Всі партії до 25 очок, з перевагою у 2 очки після набраного 25 очка у партії, тобто 24-26, 25-27, 26-28, 27-29, 28-30 і так далі.

1-й ігровий день

Перший ігровий день особливих несподіванок не приніс. Міцний колектив табору Maximum за рівної гри переміг військових із рахунком 3:0. Один із фаворитів сезону “Маяк” без проблем тріумфував у матчі з цією ж командою. Цікаву гру показали дебютанти – “Деньги” та “Підприємці”. Незважаючи на розгромний рахунок, гра видалась доволі напруженою, а за їхньою турнірною ходою спостерігати буде доволі цікаво.

В/Ч А1402Maximum 0:3 (23:25, 24:26, 17:25)
ДеньгиПідприємці 0:3 (18:25, 23:25, 23:25)
Маяк (Піщане) – В/Ч А1402 3:0 (25:15, 25:16, 25:8)

2-й ігровий день

Минулорічний срібний призер “Прайм” із Нової Дмитрівки впевнено переміг підприємців із рахунком 3:0. Підсумки першої партії передбачали подальшу цікаву боротьбу (27:25), а от друга стала переломною – впевнено виграна партія – 25:8.

В іншій парі очікувану перемогу здобув ще один фаворит чемпіонату. Минулорічний чемпіон “Статус” обіграв військових з таким же рахунком.

Прайм (Нова Дмитрівка) – Підприємці 3:0 (27:25, 25:8, 26:24)
СтатусВЧ А1402 3:0 (25:13, 25:13, 25:8)

3-й ігровий день

Несподіванки не очікувались і не стались, адже в усіх трьох матчах грали лідери першості, котрі здобули впевнені перемоги, потроху формуючи пелотон для боротьби за медалі. Хоча й загадувати рано – ще весь чемпіонат попереду.

MaximumСтатус 0:3 (11:25, 11:25, 16:25)
ПідприємціМаяк (Піщане) 0:3 (11:25, 17:25, 17:25)
СК ДеньгиПрайм (Нова Дмитрівка) 0:3 (22:25, 15:25, 17:25)

4-й ігровий день
АлюрВ/Ч А1402 3:0 (25:17 25:23 25:14)
БлагодатнеДеньги 3:0 (25:18 25:19 25:14)
MaximumБлагодатне 0:3 (21:25 22:25 20:25)

5-й ігровий день
Прайм (Нова Дмитрівка) – В/Ч А1402 3:0 (25:10 25:19 25:13)
СтатусАлюр 3:0 (25:9 25:6 25:16)
ПідприємціСтатус 0:3 (15:25 15:25 13:25)

6-й ігровий день
ПідприємціMaximum 3:0 (25:17 25:19 25:12)
ДеньгиСтатус 0:3 (11:25 10:25 14:25)
Маяк (Піщане) – Гельмязів 3:0 (25:16 25:16 25:14)

7-й ігровий день
АлюрГельмязів 1:2 (25:22 11:25 14:25)
Прайм (Нова Дмитрівка) – Maximum 3:0 (25:22 25:21 25:13)
БлагодатнеВ/Ч А1402 3:0 (25:15 25:16 25:17)

Першість добігла екватора, а протягом останніх чотирьох ігрових днів особливих сенсацій не сталося. Турнірна таблиця поступово починає вимальовувати лідерський пелотон.

Відзначити варто довгоочікуваний старт “Алюра” та спортивного клубу “Гельмязів”, котрий замінив команду Вознесенського, що так і не стартувала на першості. Студенти коледжу ветеринарної медицини відразу ж розпочали із несподіваного результату, без жодних проблем перемігши команду військової частини – 3:0. Враховуючи ще один пункт, здобутий із Гельмязовом, “Алюр” вже перевиконав показники минулого сезону. Якщо рік тому студенти вважались цілковитими аутсайдерами, то нині все виглядає доволі цікаво. А цю естафету нині перейняли колектив ВЧ А1402 та команда із Деньгів, не вигравши поки що жодної партії.

Тим часом бачимо вже традиційну четвірку лідерів. Від прогнозованих лідерів сезону (“Статус”, “Маяк”, “Прайм”) намагається, як і торік, не відставати Благодатне. Матчі між цими колективами, котрі поки що не втратили жодного балу, і стануть ключовими в сезоні.

8-й ігровий день
Маяк (Піщане) – Алюр 3:0 (25:16, 25:14, 25:22)
СтатусПрайм (Нова Дмитрівка) 3:0 (25:22, 25:13, 25:19)
Maximum – СК “Деньги” 1:2 (17:25, 19:25, 25:20)

9-й ігровий день
ВЧ А1402 – СК “Гельмязів” 1:2 (25:18, 21:25, 11:25)
Підприємці – СК “Гельмязів” 3:0 (25:15, 25:21, 25:14)
Маяк (Піщане) – Благодатне 3:0 (25:15, 25:8, 25:16)

Трохи більше крапок над “і” розставили два останні ігрових дні на міській першості з волейболу. Разом з тим, в деяких моментах додали і цікавості.

Головна подія – перші очки у чемпіонаті здобули СК “Деньги” та військова частина А1402. Зенітники отримали свій пункт, мінімально поступившись у впертій грі із “Гельмязовом”. У свою чергу “Деньги” задовольнились мінімальною перемогою над колективом табору “Maximum” – 2:1.

На іншому полюсі турнірної таблиці маємо й перші втрати. Новодмитрівський “Прайм” розгромно поступився “Статусу”, пропустивши “Маяк” на друге місце. А самі гості із Піщаного розбили іншого конкурента – “Благодатне”.

Середину турнірної таблиці впевнено облюбували “Підприємці”, перемігши “Гельмязів”.