• 23/03/2018
  • 18:00
  • Спортивний зал ЗОШ №3

волейбол чемпіонат міста

12 лютого
Maximum – Маяк (Піщане) 0:3 (13:25, 16:25, 14:25)
Чапаєвка (Благодатне) – Вознесенське 3:1 (25:23, 20:25, 25:15, 25:23)

16 лютого
Maximum – Вознесенське 3:2 (19:25, 25:22, 22:25, 25:18, 16:14)
Лиса Гора (Драбівці) – В/Ч А1402 3:0 (26:24, 25:18, 25:19)

19 лютого
Алюр – Статус 0:3
Прайм (Нова Дмитрівка) – В/Ч А1402 3:0
Чапаєвка (Благодатне) – Maximum 3:0

21 лютого
Maximum – Статус 0:3 (13:25, 17:25, 11:25)
Маяк (Піщане) – Алюр (25:10, 25:17, 25:14)
Алюр – Прайм (Нова Дмитрівка) 1:3 (18:25, 25:22, 24:26, 13:25)

23 лютого
В/Ч А1402 – Статус 0:3 (19:25, 10:25, 13:25)
Вознесенське – Лиса Гора (Драбівці) 2:3 (25:21, 25:17, 22:25, 20:25, 19:21)
Прайм – Лиса Гора (Драбівці) 3:1 (25:19, 21:25, 25:17, 25:13)

26 лютого
Алюр – Maximum 0:3 (21:25, 19:25, 16:25)
Вознесенське – Статус 0:3 (15:25, 9:25, 12:25)
Маяк (Піщане) – Чапаєвка (Благодатне) 3:0 (25:16, 25:14, 25:12)

28 лютого
Алюр – Вознесенське 1:3 (25:14, 22:25, 18:25, 19:25)
Вознесенське – Прайм (Нова Дмитрівка) 1:3 (16:25, 19:25, 25:19, 24:26)
Чапаєвка (Благодатне) – Прайм (Нова Дмитрівка) -:+

02 березня
Маяк (Піщане) – Прайм (Нова Дмитрівка) 1:3 (23:25, 15:25, 25:22, 20:25)

05 березня
Чапаєвка (Благодатне) – В/Ч А1402 3:0 (25:20, 25:16, 25:14)
Вознесенське – В/Ч А1402 3:0 (25:20, 25:22, 25:23)
Прайм (Нова Дмитрівка) – Maximum 3:1 (25:19, 25:17, 23:25, 25:16)

07 березня
Лиса Гора (Драбівці) – Чапаєвка (Благодатне) – 2:3 (19:25, 25:15, 25:19, 18:25, 5:15)
Лиса Гора (Драбівці) – Maximum – 3:1 (25:20, 25:13, 19:25, 25:17)

09 березня
Маяк  (Піщане) – Лиса Гора (Драбівці) – 3:0 (25:15, 25:23, 25:17)

12 березня
В/Ч А1402 – Алюр – 3:1 (25:21, 25:16, 20:25,25:16)
Статус – Чапаєвка (Благодатне) 3:0 (25:6, 25:13, 25:15)

14 березня
Маяк (Піщане) – Вознесенське 3:0 (25:15, 25:14, 25:17)
Маяк (Піщане) – В/Ч А1402 3:0 (25:19, 26:24, 25:19)

16 березня
Maximum – В/Ч А1402 3:0 (25:14, 25:19, 25:10)
Статус – Прайм (Нова Дмитрівка) 3:0 (25:21, 25:14, 25:10)

Технічні результати
Статус – Лиса Гора (Драбівці) +:-
Алюр – Лиса Гора (Драбівці) +:-

19 березня
Алюр – Чапаєвка (Благодатне)

23 березня
Статус – Маяк (Піщане)

comments powered by HyperComments