20 листопада відбулося перше пленарне засідання Золотоніської районної ради. На зібрання прибув 41 депутат із 42 обраних у 4-х округах Золотоніського, Драбівського та Чорнобаївського районів. Інформує Золотоноша.сіті.

Заступник голови Золотоніської районної територіальної виборчої комісії Марина Ременюк вручила кожному з обранців посвідчення.

Для роботи сесії була визначена тимчасова президія у кількості 5 осіб, куди увійшли представники партій, які отримали найбільшу кількість голосів виборців: Валентина Ярош ( ВО «Черкащани»), Мар’яна Ніщенко («Слуга народу»), Володимир Стріховський («Європейська солідарність»), Ольга Чистопалюк (Аграрна партія України) та Оксана Прудиус (ВО «Батьківщина»).

Обрання голови Золотоніської районної ради проходило в режимі таємного голосування. Задля цього була створена лічильна комісія. До її складу увійшли Лариса Глоба, Ірина Тернова, Тетяна Богославець, Валентина Наумейко і Тетяна Гончаренко, яких обирали за аналогічним принципом.

На посаду очільника Золотоніської районної ради було запропоновано 2 кандидатури – Бориса Євмини та Валерія Саранчі. Вони заявили про конфлікт інтересів, але скористалися своїм конституційним правом і взяли участь у голосуванні.

Для проведення процедури таємного опитування було виготовлено бюлетені із двома занесеними прізвищами депутатів районної ради.

У підсумку, за Бориса Євмину віддали голоси 30 новообраних колег, за Валерія Саранчу − 11. Голова Золотоніської райдержадміністрації Дмитро Клименко привітав Бориса Григоровича з обранням на посаду.

– Незалежно від того, хто яку політичну силу представляє, будемо працювати спільно на благо громадян, які висловили нам свою довіру, – сказав новообраний голова райради. – Не хочу нічого пророкувати, але уже зараз бачу, що деякі ОТГ району не спроможні себе забезпечити матеріально. Тому ймовірні укрупнення та нові приєднання. Разом ми повинні довести, що Лівобережжя Черкащини було й залишається кращим у регіоні за багатьма показниками.

Борис Євмина прийняв присягу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).